Meganas tuvākie draugi pavisam nesen uzrīkoja 200 000 dolāru vērtu bērna gaidīšanas ballīti, kurā netīšām tika atklāts mazuļa dzimums.

Meganas Mārklas bērna gaidīšanas ballīti organizējusi slavenā tenisiste un Mārklas tuva draudzene Serēna Viljamsa. Viņa samaksājusi 75 tūkstošus ASV dolāru par  divstāvu penthausu dārgākajā Ņujorkas viesnīcā, izrādās, ka tā ir arī dārgākā viesnīca visā Amerikā!

Video

Foto

Kāds no Meganas draugiem pat sponsorējis privāto lidmašīnu lidojumam no Londonas uz Ņujorku un no Ņujorkas uz Londonu, lai Megana varētu ērti un privāti nokļūt galamērķī. Lidojuma kopējās izmaksas bijušas ap 100 tūkstošiem dolāru. Tomēr ballītes sākumā radies misēklis, kāda Meganas draudzene maisiņā nesusi dāvanu gaidāmajam mazulim, maisiņa iekšpusē redzēti zili papīri. Zilā krāsa, ļoti iespējams, norāda,  ka Meganas un Harija pirmdzimtais būs zēns.

Meganas ballītē ieradušies vairāki slaveni viesi – stiliste Džesika Malronija, tenisiste Serēna Viljamsa un kinozvaigznes Džordža Klūnija sieva Amala Klūnija, bet kādēļ ballītē neieradās Keita Midltone?

Izrādās, ka Kembridžas hercogiene Keita Midltone kopā vīru princi Viljamu un atvasēm bija devušies atpūtas braucienā uz slēpošanas kūrortu, izbaudot bērnu skolas brīvlaiku. Šoreiz medijiem nāksies iztikt bez jebkādām teorijām par to, ka Keitas un Meganas starpā varētu būt nesaskaņas!

Autors: Dieviete.lv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?