Slavenā Megana Mārkla, kura šobrīd ir prinča Harija sieva un bērna māmiņa savlaik jau bijusi precējusies! Viņas iepriekšējās attiecības ar Trevoru Engelsonu  (producentu) ilga 7 gadus, no kuriem 2 pāris bijis precēts.

Interesanti, ka Meganas karjera bijusi viņas prioritāte, viņai tika piedāvāta loma  kulta seriālā “Ģēnijs uzvalkā” (Suits), tobrīd Megana ar savu vīru Trevoru dzīvojusi Losandželosā, tomēr, lai filmētos seriālā viņai vajadzēja pārcelties uz Toronto. Meganas vīŗs Trevors palika Losandželosā, un pārim nācās dzīvot šķirti. Tas attiecības pamatīgi sašķobījis, Megana arī nav konsultējusies ar savu vīru, viņa pieņēma lēmumu vienpersoniski un tiecās uz savu sapni – loma šajā seriālā bija viņas karjeras izrāviens un iemesls, kādēļ satiekot attiecīgos cilvēkus, viņa arī iepazinās ar savu tagadējo vīru princi Hariju!

Foto

View this post on Instagram

Just one week ago, The Duke and Duchess of Sussex asked that you kindly consider supporting various organisations around the world in lieu of sending gifts for the upcoming arrival of their first born. Not only did many of you lend your support, you took action. Their Royal Highnesses wanted you to know the impact of your support – the direct effect your donation, energy, and action made! YOU chose to be part of the collective good, and you have made a real difference. Whether a $5 donation, £1000 contribution, offering to volunteer, or spreading the word – you’ve played your part. And on behalf of The Duke and Duchess (and Baby Sussex), we thank you so much. YOUR IMPACT: @thelunchboxfund will now be able to provide a minimum of 100,000 additional hot nutritionally fortified meals to children in dire need across South Africa @littlevillagehq received donations from all over the world (from UAE to Hong Kong and the US), they’ve increased their monthly donors, had a surge in volunteer applications, and re-energized their hard working team of 200+ staff and volunteers @wellchild can now provide 300+ additional hours of specialist care by a Well Child Nurse for a child with serious health needs, allowing families to stay together at home vs in hospital @Baby2Baby have received over 5,000 products to disperse to children in need, including cribs, books, backpacks, diapers and have received monetary donations from around the globe – from Guadalajara to Italy. You made this happen. Thank you.

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Meganas bijušais vīrs šobrīd ir precējies ar dietoloģi Treisiju Kurlandu (Tracey Kurland). Zināms, ka šī sieviete ir multimiljonāru dinastijas mantiniece. Savukārt Megana ir upurējusi savu karjeru, lai būtu kopā ar princi Hariju. 6.maijā pasaulē nāca pāra mazulītis Ārčijs. Šķiet, ka viss noticis ļoti likumsakarīgi, jo Megana beidzot atrada vīrieti, kura dēļ viņa pat atteicās no savas karjeras! Megana jau no bērnības centusies palīdzēt cilvēkiem, un tagad, esot Saseksas hercogiene, šis ir viens no viņas pienākumiem, kurš viņu patiesi dara laimīgu!

Ja vēlies uzzināt vairāk par Meganu Mārklu, tad iesakām noskatīties jauno dokumentālo filmu “Meghan Markle Movies, Marriage And Motherhood”

Autors: Dieviete.lv

 

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?