Izrādās, ka karaliskajā ģimenē nav pieņemts velkāt ikdienišķus tērpus, nerūpēties par matu vizuālo tēlu, lietot pārspīlētu meikapu, lakot spilgtas krāsas nagus, palielināt krūtis, palielināt lielākas lūpas, krāsot izteiksmīgas uzacis, pielikt nagus vai skropstas. Vai tāpat ir arī ar botoksa injekcijām?

Nesen prinča Viljama sieva, Keita Midltone saņēmusi visai skarbu kritikas devu, jo kāds plastiskais ķirurgs Munīrs Somdžī atklājis, ka hercogiene izmanto botoksa injekcijas! Izrādās, ka Keita iecienījusi “bērnu botoksu”. Munīrs apgalvo, ka pacienti brauc no visas pasaules, lai veiktu šīs procedūru. Tā esot pavisam vienkārša procedūra, tā izlīdzina nelielas grumbiņas un saglabājā dabisko izskatu. Munīram Londonā ir sava privātprakse un viņš nešaubās, ka Keita izmanto sīs injekcijas.

Foto

View this post on Instagram

The Duchess of Cambridge is supporting a new UK-wide drive to help children connect with nature 🍃 as the next generation takes environmental action into their own hands. Backyard Nature aims to build an army of young nature guardians across the UK and help them protect wildlife on their doorstep 🦋🐛🦉 galvanising communities and empowering the children that live in them to act as nature guardians for their patch, no matter how small. The Duchess of Cambridge said: “Spending time in nature can play a pivotal role in helping children grow up to become happy, healthy adults. The great outdoors provides an open playground for children to have fun and learn life-long skills — from balance and coordination to empathy and creativity — with their friends, their parents, their carers, or their family members. I hope the Backyard Nature campaign inspires children, families and communities to get outside and engage with nature, wherever they live.” The Backyard Nature campaign has committed to encourage and support a million hours spent in the outdoors, encouraging children to connect with the environment and take action. Visit @BackyardNatUK to find out more and sign up to be a nature guardian. 📷 Kensington Palace #BackyardNature

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

“Bērnu botoksa” efektivitāte slēpjas tajā, ka tas neiedarbojas uz organismu kopumā, bet tikai uz konkrēto rajonu, kurā tas tiek ievadīts. Munīrs uzsver, ka lielakā daļa pacientu ir ļoti apmierināti ar rezultātu jau  3-4 mēnešus pēc procedūras uzsākšanas. Interesanti, ka uz šo pieņēmumu, ka Keita “iecienījusi” botoksa injekcijas visai ātri reaģējusi Kensingtonas pils. Karaliskās ģimenes pārstāvji steidzās paziņot, ka Keita Midltone nekad nav vērsusies pie plastikas ķirurga un pieprasa šo maldinošo pieņēmumu atsaukt, karaliskā ģimene arī uzskata, ka šis ir ļoti nepatīkams apvainojums, kuram nav nekāda pamata. Tomēr jāatzīst, ka Munīrs Somdžī ir ārkārtīgi pazīstams Lielbritānijā kā “slavenību ārsts”, ziņo populārais izdevums “Mirror”.

Kā tu domā, vai šie pret Keitu vērstie apvainojumi ir patiesi? 

Autors: Dieviete.lv

 
1 Comment
  1. Anonīms 12 mēneši ago

    Hmm?

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?