5 C
Rīga
ceturtdien, novembris 26, 2020

Megana Mārkla nevēlas sacenties ar Keitu Midltoni!

 

Megana Mārkla jau diezgan ilgu laiku tiek salīdzināta ar princesi Diānu vai Keitu Midltoni. Tas notiek ne tikai medijos, bet arī ikdienā, Megana nu atzinusi, ka viņai ir visai grūti konkurēt ar vīra brāļa sievu Keitu.

Britu iedzīvotāji ļoti iemīļojuši Keitu, tādēļ tas nemaz nav nekāds brīnums, ka prinča Harija sieva Megana tiek regulāri salīdzināta ar prinča Viljama laulāto draudzeni. Saseksas hercogiene apgalvojot, ka viņa, atšķirībā no Keitas, britiem ir nepieciešama, lai izgāztu savas emociojas un kritiku. “Keitai ir pārāk augsti standarti un tas Meganu dzen izmisumā,” – teicis kāds karaliskās ģimenes darbinieks.

Keita Midltone ir dzimusi un augusi Anglijā, un briti viņu uztver kā vienu no savējiem, savukārt, Megana ir no Amerikas, turklāt izbijusi Holivudas aktrise ar visai veiksmīgu karjeru. Megana jūtoties atstumta, viņa nemitīgi tiekot pakļauta asai kritikai un pat karaliene Elizabete II jaunajai Saseksas hercogienei izteikusi aizrādījumus, piemēram, to, ka Megana pārāk aktīvi iesaistās dažādos projektos, kuri nepiedien karaliskā nama pārstāvjiem.

Foto

View this post on Instagram

Today is #WorldPhotographyDay ???? when we celebrate the art, craft, science and history of photography. Photography can provide a universal language ???? for anyone to express themselves and release their thoughts and feelings. In June this year The Duchess of Cambridge joined children from @ActionforChildrenUK for a special photography workshop run by @RoyalPhotographicSociety. Among the children The Duchess met at the workshop was Josh, aged 9 — and this World Photography Day we're excited to share some of Josh's images that he took that day. Swipe ⬅️ to take a closer look. Fantastic work ???? Josh! Ahead of The Duchess's visit to the photography workshop we announced that Her Majesty The Queen passed the patronage of The Royal Photographic Society to The Duchess, having held the role for 67 years. The Duchess has a longstanding interest in photography, and her patronage will further highlight the beneficial impact that art and creativity can have on emotional wellbeing, particularly for children and young people. ???? Kensington Palace / Josh Evans

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!