2.1 C
Rīga
pirmdien, janvāris 17, 2022

Princis Harijs apmeklē bijušās draudzenes kāzas!

 

Megana Mārkla un princis Harijs ir ielūgti uz aktrises un modeles Kresīdas Bonasas kāzām. Agrāk princis Harijs ar Kresīdu bijis pāris un daudzi, jo daudzi domāja, ka viņi savas attiecības virzīs nākamajā līmeī, proti, ar kāzām. 

Kresīdai un princim Harijam bija attiecības divu gadu garumā – no 2012. līdz 2014.gadam. Saseksas hercogi ir pieņēmuši Kresīdas uzaicinājumu uz viņas un Harija Ventvorta – Stenlija kāzām! Savulaik Harijs un Kresīda izšķīrušies, jo jaunā sieviete nespēja sadzīvot ar preses lielo spiedienu un uzmanību, kā arī ar karaliskās ģimenes noteikumie, kuri šobrīd ir visai problemātiski arī Meganai Mārklai. Interesanti, ka Kresīda bijusi ielūgta arī uz prinča Harija kāzām un abi uztur draudzīgas attiecības.

“Jā, Harijs noteikti brauks uz kāzām. Viņš ar Kresīdu ir saglabājis lieliskas un draudzīgas attiecības, un nekad pēc šo attiecību pārtraukšanas ne Harijs, ne Kresīda nav viens par otru vai izjukušajām attiecībām teikuši kaut ko slikti. Gan princis Harijs, gan viņa sieva Megana Mārkla ir ielūgti uz Kresīdas un Harija kāzām,” – izdevumam “The Sun” apstiprināja Adams Hellikers.

Foto

View this post on Instagram

This evening, The Duke and Duchess of Sussex attended #TheLionKing European premiere in London at the Odeon Theatre. In celebration of the film’s release, The Walt Disney Company announced #ProtectThePride, a global conservation campaign to support efforts protecting the rapidly diminishing lion population across Africa. As a part of their commitment to this cause, Disney also made a donation to The Duke of Sussex’s upcoming environment & community initiative which will be formally announced this autumn. The Duke and Duchess are committed to advancing conservation efforts across Africa and around the world, and working with communities to ensure a sustainable future for the planet. This evening Their Royal Highnesses had the pleasure of meeting the cast and creative team behind the film, as well as supporters of @africanparksnetwork, of which The Duke is President. Photo credit: PA images / Getty images – Chris Jackson

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here