29 C
Rīga
svētdien, jūnijs 26, 2022

Prinča Harija un Meganas Mārklas dēls Ārčijs dosies uz Āfriku

 

Mazais Ārčijs Harisons ir tikai 4 mēnešus vecs un viņš kopā ar vecākiem Meganu Mārklu un princi Hariju dosies ceļojumā uz Āfriku. Mazais Ārčijs kļūs par pirmo britu karaliskās ģimenes mazuli, kurš tik agrā vecumā ir devies ceļojumā ārpus dzimtās valsts.

Karaliskās ģimenes kvēlākie fani izteikušies, ka ļoti priecājas par iespēju redzēt mazliet paaugušos Ārčiju, tomēr britu karaliskās ģimenes preses pārstāvji komentē, ka viss ir atkarīgs no tā, kā bērns jutīsies pēc šī garā lidojuma. Megana Mārkla un princis Harijs ļoti cer, ka mazais Ārčijs veiksmīgi pārcietīs savu pirmo lidojumu un visa ģimene kopā varēs iziet sabiedrībā. Ģimene dosies 10 dienu ilgā tūrē jau no 23.septembra un mājās atgriezīsies vien 2.oktobrī. Saseksas hercogu pāris ļoti cītigi gatavojies šai vizītei. “Harija un Meganas dienas ir pilnībā saplānotas un galvenokārt tās plānotas tā, lai pāris būtu kopā ar dēlu vakarā un varētu Ārčiju ielikt vakara vannā un nolikt gulēt” – tā papildinājis kāds pils pārstāvis.

Ārčijs kļūs par pirmo karalisko mazuli, kurš tik agrā vecumā devies oficiālā vizītē uz ārzemēm! Izrādās, ka Vecākais Keitas Midltones un prinča Viljama dēls, princis Džordžs, savā pirmajā vizītē ar vecākiem devies vien 10 mēnešu vecumā, toties princese Šarlote kopā ar vecākiem pirmo reizi devās 2 gadu vecumā, savukārt, jaunākā ģimenes atvase princis Luiss, ārpus Lielbritānijas vēl nav viesojies.

Prinča Harija, Meganas Mārklas un mazā Ārčija vizīte sāksies Keiptaunā, kur ģimene pavadīs savas vizītes pirmās dienas, vēlāk visi dosies uz Botsvānu, vizītes ieplānotas arī citās pilsētās.

Foto

View this post on Instagram

Today, we are excited to be able to announce details for the Duke and Duchess of Sussex’s upcoming tour to Africa! ???????????????????????????????? • In just two weeks, Their Royal Highnesses will embark on this official tour focusing on community, grassroots leadership, women’s and girls’ rights, mental health, HIV/AIDS and the environment. This programme has been many months in the making, and The Duke and Duchess are eager to focus their energies on the great work being done in Southern Africa. From meeting with Archbishop Desmond Tutu to joining ‘Waves for Change’ on Monwabisi Beach, the South Africa programme will be educational and inspiring. The Duke is especially proud to continue the legacy left by his mother with her work in Angola as he joins Halo Trust again in an effort to rid the world of landmines. HRH will also travel to Malawi where he will check in on the British Army’s partnership with African Parks and will be working on the ground supporting local communities. The Duke is particularly proud to be able to deliver an exciting new initiative, a Queen’s Commonwealth Canopy three-country partnership which he designed and consulted with Governments in Namibia, Botswana and Angola to protect forest and wildlife corridors around the Okavango Delta. The Duchess will be working with local organisations to promote women and girls’ health and education, entrepreneurship and leadership. With such a textured culture and history, Their Royal Highnesses are grateful for the opportunity to connect with those on the ground in Southern Africa and to be inspired by the work being done and learn how they can be better supported. As President and Vice President of The Queens Commonwealth Trust and The Duke’s role as Commonwealth Youth Ambassador, The Duke and Duchess cannot wait to meet with young leaders mobilising change and adding to the beauty of these Commonwealth countries ???????????????????????????????? • “We look forward to seeing you soon!” • Photo ©️ PA images / Tim Graham – Getty Images / @Sentebale /@AfricanParksNetwork / @YouthAlert

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here