17 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Megana Mārkla un princis Harijs pārkāpuši karalisko etiķeti!

 

Megana Mārkla un princis Harijs pārkāpuši karaliskās ģimenes protokolu! Jaunā ģimene atteikusies no apkalpojošā personāla ierastajām darba formām, šāda rīcība pamatīgi sadusmojusi Elizabeti II

Omīds Skobijs, kurš ir karaliskās ģimenes žurnālists  pavēstjis, ka jaunie vecāki cenšoties ieviest paši savus noteikumus britu karaliskajā ģimenē. Pirmais šāds solis ir bijusi atteikšanās no 3 mēnešu vecā Ārčija auklītes uniformas. 

“Es nevēlos, lai blakus manam dēlam būtu sieviete uniformā. Viņa nav Mērija Popinsa! Lai viņa valkā parastas drēbes,” – Omīds citējis prinča Harija vārdus izdevumam “Daily Mail”.

Šis lēmums pārsteidzis daudzus, pat prinča Harija un Meganas fani šo lēmumu uztvēruši visai kritiski. Protams, ka  daudzi,  uzreiz piesauca piemēru par  prinča Viljama un Keitas Midltones ģimeni, kurā arī strādā auklīte, kas, saskaņā ar karaliskās ģimenes noteikumiem, valkā sev paradzēto uniformu. Izrādās, ka personālam “obligāti” jāvelkā šīs uniformas un ir īpaši nepieklājīgi šos noteikumus ir neievērot kādos svētkos.  

Jau rakstijām, ka auklītes atrašana ģimenei bijusi ļoti grūta, jo Megana vēlējusies aukli, kurš viņas bērnam iemācītu amerikāņu tradīcijas un būtu vīrietis, tomēr šķiet, ka otro nosacījumu viņa pārdomājusi. Pirmo auklīti Megana atlaida pēc nedēļas, bet otrā auklīte nevarēja palikt pa nakti!  Pavisam nesen Mārklai izdevies atrast auklīti, kura atbilst visām prasībām. Zināms, ka auklīte ir tumšādaina sieviete un arī tas ir karaliskās ģimenes jaunumus, jo tumšādaina auklīte karaliskajās aprindās nekad nav bijusi!

Foto

View this post on Instagram

This evening, The Duke and Duchess of Sussex attended #TheLionKing European premiere in London at the Odeon Theatre. In celebration of the film’s release, The Walt Disney Company announced #ProtectThePride, a global conservation campaign to support efforts protecting the rapidly diminishing lion population across Africa. As a part of their commitment to this cause, Disney also made a donation to The Duke of Sussex’s upcoming environment & community initiative which will be formally announced this autumn. The Duke and Duchess are committed to advancing conservation efforts across Africa and around the world, and working with communities to ensure a sustainable future for the planet. This evening Their Royal Highnesses had the pleasure of meeting the cast and creative team behind the film, as well as supporters of @africanparksnetwork, of which The Duke is President. Photo credit: PA images / Getty images – Chris Jackson

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here