20 C
Rīga
trešdien, jūnijs 29, 2022

Vai Keita Midltone ir ceturtā bērniņa gaidībās?

 

Nesen Šarlote skolā dalījusies ar neparastu jaunumu! Četrus gadus vecā Keitas Midltones un prinča Viljama meitiņa pavēstījusi, ka viņas mamma gaida otro meitiņu!  

Izrādās, ka Keita jau kādu laiku runājusi par iespējamo ģimenes pieaugumu, viņa vēloties lielāku ģimeni un šķiet, ka beidzot viņas vēlēšanās ir piepildījusies! Mazā princese Šarlote ir sajūsmā par gaidāmo māsiņu, viņas sajūsma ir tik liela, ka viņas šos jaunumus pavēstījusi saviem klasesbiedriem un skolotājiem! 

“Mammai būs vēl viena meitenīte,” – apgalvojošā tonī teikusi Šarlote. Šie ir lieli jaunumi, tomēr karaliskās ģimenes fani nav pārsteigti par šādu notikumu pavērsienu, jo bija pārliecināti, ka Keitas un Viljama ģimenē patiešām kādreiz ir gaidāms pieaugums. Karaliskās ģimenes eksperte, rakstniece Keitija Nikola uzsvērusi, ka princesei Šarlotei vēl viena māsa nemaz nekaitētu. “Mazā Šarlote ir labi zināma ar savu ietiepīgo raksturu, viņa ir gluži kā karaliene Elizabete II!”.

Foto

View this post on Instagram

???? Today The Duchess of Cambridge opened the #BacktoNature play garden at @RHSWisley and attended the Back to Nature festival with @The_RHS Ambassador Mary Berry, which celebrates the value of communities to our wellbeing and marks the culmination of the RHS garden project. The Back to Nature play garden was inspired by The Duchess’s designs and includes elements such as the hollow log ???? from the #RHSChelsea Flower Show garden, and the wildflower meadow ???? and rolling hill ⛰️ showcased at #RHSHampton. New features include two connected treehouses and slides which encourage families and friends to have fun together in a natural environment. The garden was designed by landscape architects Davies White with input from the RHS, and will be a permanent installation at RHS Garden Wisley. Her Royal Highness has spent much of the last eight years meeting charities and organisations who work every day to make our families and communities stronger. The Duchess took the opportunity to invite many of them to the ‘Back to Nature’ Festival to celebrate their contribution to society and to further highlight the importance of those involved in the Early Years sector coming together to support a fundamental change in how society approaches childhood development ???? Kensington Palace / PA

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here