Megana Mārkla nesen ir publicējusi video rullīti, kurā redzama viņas saruna ar britu izdevuma “Vogue” galveno redaktoru Edvardu.

Šis video ir nofilmēts pagājušā gada vasarā Londonā, Megana tika uzaicināta sadarboties ar glancēto žurnālu kā viesredaktore. Agrāk šo rullīti nedrīktēja publicēt, jo stingire karaļnama noteikumi to vienkārši nepieļāva, bet tagad viņa beidzot to publicējusi, jo vairs nav nekas, kas varētu viņai to liegt.

Video ievietots Meganas un Harija “Instagram” kontā. Video ir redzams kadrs, kurā Megana  apspriež gaidāmo “Vogue” numuru. Par godu tam, ka sadarbība izdevusies veiksmīga Megana Edvardam uzdāvināja  sarkanu cepuri, kuru tagad viņš varēs uzvilkt uz kādu ballīti. Žurnāla redaktors Meganu pamatīgi palielījusi “Jums ir redaktors “acis”. Es nekad neesmu neko tādu redzējis. Jūs bijāt tik uzmanīga no paša sākuma līdz pat beigām,” – sacīja redaktore.

Jau agrāk rakstijām, ka Megana bija izvēlējusies 15 varones “Vogue” septembra numura vākam. Šis numurs bija kā veltījums stiprām sievietēm, kas savā ziņā maina pasauli un nenogurstoši cenšas to aizvien darīt. Britu “Vogue” redakcija atzina, ka septembra numurs, ko veidot palīdzēja Megana, no biznesa viedokļa ir kļuvis par visveiksmīgāko – tika pārdots rekordliels izdevumu skaits. Visa numura tirāža pilnībā tika izpārdota 10 dienu laikā.

Video

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?