2.1 C
Rīga
pirmdien, janvāris 17, 2022

Megana Mārkla dalījusies ar video, kuru agrāk viņai nebija ļauts publicēt! (+VIDEO)

 

Megana Mārkla nesen ir publicējusi video rullīti, kurā redzama viņas saruna ar britu izdevuma “Vogue” galveno redaktoru Edvardu.

Šis video ir nofilmēts pagājušā gada vasarā Londonā, Megana tika uzaicināta sadarboties ar glancēto žurnālu kā viesredaktore. Agrāk šo rullīti nedrīktēja publicēt, jo stingire karaļnama noteikumi to vienkārši nepieļāva, bet tagad viņa beidzot to publicējusi, jo vairs nav nekas, kas varētu viņai to liegt.

Video ievietots Meganas un Harija “Instagram” kontā. Video ir redzams kadrs, kurā Megana  apspriež gaidāmo “Vogue” numuru. Par godu tam, ka sadarbība izdevusies veiksmīga Megana Edvardam uzdāvināja  sarkanu cepuri, kuru tagad viņš varēs uzvilkt uz kādu ballīti. Žurnāla redaktors Meganu pamatīgi palielījusi “Jums ir redaktors “acis”. Es nekad neesmu neko tādu redzējis. Jūs bijāt tik uzmanīga no paša sākuma līdz pat beigām,” – sacīja redaktore.

Jau agrāk rakstijām, ka Megana bija izvēlējusies 15 varones “Vogue” septembra numura vākam. Šis numurs bija kā veltījums stiprām sievietēm, kas savā ziņā maina pasauli un nenogurstoši cenšas to aizvien darīt. Britu “Vogue” redakcija atzina, ka septembra numurs, ko veidot palīdzēja Megana, no biznesa viedokļa ir kļuvis par visveiksmīgāko – tika pārdots rekordliels izdevumu skaits. Visa numura tirāža pilnībā tika izpārdota 10 dienu laikā.

Video

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsDieviete.lv Atziņa 986
Nākamais rakstsDieviete.lv Atziņa 987