Britu karaliskās ģimenes biogrāfe Keitija Nikola izdevumā “Sunday Times” nesen aprakstījusi, kā notika Lielbritānijas karalienes Elizabetes II un viņas mazmazdēla Ārčija attālinātā tikšanās!

21.aprīlī karaliene atzīmējusi savu 94. dzimšanas dienu. Dēļ Covid-19 pandēmijas, kura smagi skārusi Lielbritāniju, šogad dzimšanas dienu nāciess rīkot ļoti šaurā lokā: epidēmijas dēļ pie karalienes un viņas vīra, 98 gadus vecā prinča Filipa apmeklētāji netiek ielaisti. Karalienei tomēr izdevās pacelt vīna glāzi kopā ar savas ģimenes locekļiem, tiesa, virtuāli. Videozvanā savā dzimšanas dienā uz ASV Lielbritānijas karaliene sazinājās ar savu mazdēlu, princi Hariju un viņa sievu Meganu Mārklu. Kopā ar vecākiem bija arī viņu gadu vecais dēliņš Ārčijs. Ieraugot savu mazmazdēlu karaliene uzreiz sacījusi, ka mazulis ir ļoti līdzīgs savam tēva: viņam ir tādi paši viļņaini, rudas krāsas mati kā princim Harijam.

Diemžēl, kopš Ārčija dzimšanas dienas – 2019.gada 6.maijā karaliene mazuli satikusi vien dažas reizes. Pasaulē valdošās epidēmijas dēļ tagad arī nav zināms, kad karalienei izdosies mazmazdēlu satikt vēlreiz…

Video

Autors: Dieviete.lv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?