3 C
Rīga
otrdien, oktobris 20, 2020

Atklātas jaunas detaļas par princeses Diānas dzīvi (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Atklātas jaunas detaļas par princeses Diānas dzīvi. Jaunus komentārus sniedzis viņas bijušais miesassargs. Izrādās, ka Diānai uz dažādiem komandējumiem ir paticis ņemt līdzi kādu seksa rotaļlietu. Vairums noteikti iedomātos, ka ir runa par rotaļlietus sevis apmierināšanai, bet izrādās, ka tās mērķis ir bijis pilnīgi cits.

“Diānai patika dažādi izjokot. Viens no šādiem gadījumiem bija saistīts ar priekšmetu, ko viņa iegādājās kādā nakts pastaigā pa Parīzi – uz Franciju mēs ar princesi bijām devušies 1992.gada novembrī, kur viņai bija oficiāla vizīte,” – paziņojis Kens Vorfs. – “Mēs to iesaucām par “gadžetu”, bet patiesībā tā bija visparastākā seksa rotaļlieta.”

Video

Izrādās, ka princese Diānas māsa, lēdija Sāra Makorkvodeila, izlēma viņu izjokot un ielika vibratoru Diānai nezinot, viņas somiņā. Diāna to atradusi tad, kad kaut ko savā somā meklēja un tas notika īsu brīdi pirms viņa satika Francijas prezidentu Žaku Širaku.

“Diāna nemaz neapvainojās! Viņa uzskatīja šo joku par ārkārtīgi smieklīgu un asprātīgu. Kopš tā brīža “seksa rotaļlieta” kļuva gluži vai par viņas talismanu vizītēm ārpus valsts robežām,” – tā izteicies princeses Diānas bijušais miesassargs!

Viņš turpina: “1993.gada martā princese Diāna devās oficiālā vizītē uz Nepālu, arī tur noticis smieklīgs pārpratums. “Diāna negaidīti pagriežas pret mani un saka: “Es ceru, ka tu paņēmi līdzi “gadžetu”, Ken? Tu taču zini, ka bez tā viss kas var notikt. Šis bija joks, kurš mani pamatīgi spēja uzjautrināt, man ar lielu nožēlu bija jāpaziņo, ka “gadžets” ir palicis Kensingtonas pilī.”

Smieklīgi, bet Diāna patiesi ticēja, ka “gadžets” viņai nes veiksmi, viņa to nēsājusi somiņā vai lūgusi uzglabāt savam miessasargam Kenam.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!