2 C
Rīga
piektdien, janvāris 22, 2021

Darbinieks karalienei Elizabetei II nozog pidžamu!

Dieviete.lv
 

Adamo Kanto, kurš Bekingemas pilī strādājis no 2019.gada nogales līdz 2020.gada augustam, karaliskajai ģimenei kopumā nozadzis 77 vērtīgas lietas un nu stājies arī tiesas priekšā par šīm zādzībām.

Adamo bijis visai radošs, ja sākotnēji pilī viņš pildīja ēdināšanas asistenta pienākumus, tad vēlāk viņš ķērās klāt citam plānam jeb veica divus darbus vienlaikus. Sākoties Covid-19 pandēmijai, pilī tika samazināti darbinieku štati un Adamo pienākumi tikai pieauga. Tagad viņam bija jāuzkopj arī dažas pils telpas, kurām agrāk viņam nebija nekādas piekļuves. Pateicoties šim pavērsienam, Adamo izlēma uzsākt ienesīgu biznesu…

Adamo Bekingemas pilī nozaga vairākas vērtīgas lietas, kopumā 77 un par tām iekasēja visai paprāvu naudas summu. Precīzi cipari nav izpausti, taču tie varētu būt no 10 000 līdz pat 100 000 mārciņu un, kā norādīja prokurors tiesā, vairākas no tām bijušais pils darbinieks iztirgoja populārajā tirgošanās vietnē E-Bay.

Bijušais darbinieks bija nozadzis vairākas medaļas, foto albumu ar ASV prezidenta Donalda Trampa viesošanos banketā kā arī prinča Viljama un Keitas Midltones fotogrāfijas ar viņu autogrāfiem. Domājams, ka Adamo biznesa plāns nebija visai gudrs, iespējams, ka šīs mantas netirgojot, viņu pat nepieķertu, bet par foto albumu ar ASV prezidenta Donalda Trampa viesošanos banketā viņš Ebay ieguva 1500 sterliņu mārciņu un tas piešāva uguni, lai viņš ātri vien tiktu pieķerts!

Apsūdzētā darbinieka advokāti nākuši klajā ar paziņojumu, ka vīrietim bijuši milzīgi hipotekārie kredīti un alga, ko viņš saņēma, strādājot Bekingemas pilī, esot bijusi daudz par mazu, lai tos nosegtu. Tāpēc viņš bijis spiests šādi rīkoties, jo tāda nu ir Adamo skarbā dzīve, neesot viegli. Adamo bijis tik izmisis, ka pat apzadzis karaļnama suvenīru veikaliņu, no kura viņš aiznesa zīda pidžamu.

Advokātu centieni neattaisnoja cerības un tagad Adamo par šo oriģinālo noziegumu pienākas nepilna gada ilgs cietumsods.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Nu labi ka vecenei Bumbierenes nenozaga..ko tad ziemas ežu apsaldetu..bet pidžamu es par velti nenemtu..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!