0.3 C
Rīga
ceturtdien, februāris 2, 2023

Dženifera Lopesa atklāti par šķiršanos no Bena Afleka: Tās bija lielākās skumjas manā dzīvē! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa, kurai vasarā apritēja 53 gadi, gandrīz 20 gadus pēc šķiršanās ar aktieri Benu Afleku šovasar apprecējās! Dženifera neslēpj, ka beidzot ir laimīga un viņa pat ir sarakstījusi jaunu mūzikas albumu, kuru pabeidz īsi pirms savām kāzām.

Sarunā ar Zeinu Lovu intervijā “Apple Music One” dziedātāja atzina, ka viņa ļoti pārdzīvojusi šķiršanos no Bena. Viņa arī komentēja, ka viņas labākā mūzika tapa esot kopā ar slaveno aktieri. Pēc abu attiecību atsākšanas Bens ar lielu sparu atbalstīja Dženiferu, pārliecinot viņu, ka viņš viņu nepametīs!

“Kad pirms 20 gadiem mēs atcēlām kāzas, tās bija lielākās skumjas manā dzīvē. Godīgi sakot, es domāju, ka es nomiršu,” sacīja dziedātāja. Viņa piebilda, ka ilgu laiku nevarēja izpildīt dziesmas, kas bija veltītas viņas bijušajam.

Video (pilnas intervijas video)

Nākamos 18 gadus viņa centās uzlabot savu dzīvi un nedomāja, ka viņa varētu atjaunot savas attiecības ar Benu. Pēc gandrīz 20 gadiem viņi izlēma savas romantiskās attiecības turpināt. Par to Dženifera dziedās sava albuma “This Is Me… Then” turpinājumā, kura nosaukums būs – “This Is Me… Now”. Interesanti, ka “This Is Me… Then” tapšanas procesā līdzās bija arī Bens, kurš dievina šo albumu, jo visas tā dziesmas ir par abu attiecībām. Interesanti ko viņš domā par albumu “This Is Me… Now”

Dženifera uzsver, ka attiecības ar Benu šobrīd ir daudz stabilākas nekā agrāk.

“Tas nepavisam nav tas, kas bija pirms daudziem gadiem. Mēs vairāk novērtējam viens otru. Otrā iespēja būt tuvu savam mīļotajam ir reta. Un mēs to neuztveram kā pašsaprotamu,” intervijā atklāja dziedātāja.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here