0.8 C
Rīga
ceturtdien, februāris 2, 2023

Netflix izdod pirmo Meganas Mārklas un prinča Harija dokumentālās filmas reklāmas rullīti (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Netflix” publicējis pirmo reklāmas rullīti savai gaidāmajai dokumentālajai filmai par Saseksas hercogu un hercogieni.

Ceturtdien “Netflix” izlaida pirmo treileri savai gaidāmajai dokumentālajai filmai par Saseksas hercogu un hercogieni . Dokumentālās filmas ar nosaukumu “Harijs un Megana” izgaismos pāra mīlas stāsta augstākos un zemākos punktus.

Pirmais ieskats dokumentālajā seriālā, kura pirmizrāde notiks decembrī sešās sērijās, ietver personiskus kadrus no pāra kopdzīves, tostarp 2018. gada kāzas, ceļojumu uz Āfriku un Meganas grūtniecību. Pāris parāda arī grūtības, ar kurām viņi saskārās esot karaliskā uzmanības centrā. Megana vienā kadrā slauka asaras, un pāris tiek parādīts 2019. gada Sadraudzības dienas ceremonijā, kad valda spriedze ar karalisko ģimeni un medijiem.

Viņi arī atklāja, kāpēc viņi nolēma pirmo reizi dalīties savā stāstā.

“Kāpēc jūs gribējāt uzņemt šo dokumentālo filmu?” pārim tiek jautāts reklāmā.

“Neviens neredz, kas notiek aiz slēgtām durvīm,” saka Harijs. “Man bija jādara viss, lai aizsargātu savu ģimeni.”

Pēc tam Megana saka: “Vai tad, kad likmes ir tik augstas, nav jēgas dzirdēt mūsu stāstu no mums?

Saskaņā ar Netflix teikto, seriāls pēta viņu izaicinājumus, kuru dēļ viņi jutās spiesti atkāpties no pilnas slodzes darba Karaliskajā ģimenē.

Video

Projektu izstrādājusi Oskaram nominētā režisore Liza Garbusa, kuras iepriekšējās uz slavenībām vērstās filmas ir – Mīlestība, Merilina, Kas notika, Simonas jaunkundze? un Kļūstot Kusto.

41 gadu vecā Megana un 38 gadus vecais Harijs pirmo reizi parakstīja vairāku gadu līgumu ar “Netflix” 2020. gada septembrī. Toreiz “The New York Times” ziņoja, ka pāra producēšanas kompānija “Archewell Productions”, veidos dažādu saturu populārajai platformai. Megana oktobra intervijā žurnālam “Variety” atklāja, ka auditorija var sagaidīt dokumentālas filmās.

Harija un Meganas oficiālā teaser

“Ir patīkami, ka varam kādam uzticēt mūsu stāstu – pieredzējušam režisoram, kura darbu esmu jau sen apbrīnojis – pat ja tas nozīmē, ka tas var nebūt tā, kā mēs to būtu stāstījuši,” par sadarbību stāsta Megana “Bet ne tāpēc mēs to stāstām. Mēs uzticam savu stāstu kādam citam, un tas nozīmē, ka tas izies caur viņu objektīvu.”

Harija un Meganas oficiālā teaser

Saseksas hercogam un hercogienei šī būs rosīga ziema. Prinča Harija memuāri nonāks plauktos 2023. gada 10. janvārī. Pagājušā mēneša beigās “Penguin Random House” apstiprināja, ka princis dalīsies savā stāstā grāmatā “Spare”, 416 lappušu gari memuāri, kuros Harijs dalās savas dzīves detaļās ar “nesatricināmu godīgumu”.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here