9 C
Rīga
sestdien, jūnijs 3, 2023

Eirovīzijas uzvarētāja Lorīna apsūdzēta plaģiātismā! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 
Foto: Ekrānuzņēmums

67. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētājas, Zviedrijas pārstāves Lorīnas dziesma “Tattoo”. Tagad dziesma ir izpelnījusies apsūdzības plaģiātismā!

Neilgi pirms Eirovīzijas fināla internetā izplatījās 1999. gada dziesmas ieraksts, kurš ļoti atgādina Zviedrijas pārstāves dziesmu… Vairāki interneta lietotāji domā, ka Lorīnas dziesma ir plaģiāts!

Internetā iespējams atrast vismaz 5 līdzīgas dziesmas Lorīnas izpildītajai Eirovīzijas dziesmai “Tattoo”, šī gada martā tika apspriests, ka Lorīnas izpildītā dziesma ir līdzīga leģendārās zviedru grupas ABBA dziesmai “The Winner Takes It All”. Interesanti, ka Lorīna šos apgalvojumus uztvēra kā komplimentu.

Pavisam nesen Spānijas laikraksts “ABC” sprieda, ka grupas “Pont Aeris” 1999. gadā izdotā dziesmā “Flying free” ir tik līdzīga Lorīnas “Tattoo” dziesmai, ka tas ir tuvu robežai ar plaģiātu!

Spāņu komiķe un TV personība Eva Soriano izdevusi dziesmu, kurā viņa kritizē šī gada Zviedrijas skaņdarbu.

“Es tevi ienīstu, Lorīna, es tevi ienīstu, Lorīna. Tava dziesma ir plaģiāts dziesmai “Flying free”,” dzied komiķe.

Video

@showriano

La canción de @Eva Soriano para Loreen (con mucho amor). ❤️‍🔥 Nuevo Showriano ya disponible en @Movistar Plus+ ⭐️ #parati #humor #comedia #showriano #evasoriano #fyp #foryou #eurovision #loreen

♬ sonido original – Showriano en M+

“Ja godīgi, es neesmu tam veltījusi daudz enerģijas. Man tam nav laika. Manā galvā nav vietas nekam citam, kā vien tam, lai šis [Eirovīzijas] priekšnesums būtu pēc iespējas “treknāks”,” neilgi pirms fināla sacīja Lorīna. “Es pārstāvu Zviedriju, tāpēc man ir jārīkojas nopietni un apņēmīgi. Man nav laika veltīt uzmanību tādām lietām. Man vissvarīgākais – lai cilvēki sajūt dziesmu. Dariet ar to, ko vēlaties, esiet radoši. Lai kas jums sagādā prieku, dariet to.”

Video

Jau informējām, ka Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, kas norisinājās 13. maija Liverpūlē uzvarēja Zviedrija.

39 gadus vecajai Lorēnai šī ir jau otrā uzvara Eirovīzijas dziesmu konkursā. 2012. gadā konkursa finālā viņa uzvarēja ar dziesmu “Euphoria”.

Video

 

3 KOMENTĀRI

  1. Strunts par bitem ka tik medus. Galvenais uzvareet..kaa… vienalga kaa….bet ari musu dzives vertibas kriteni mainijusas..nu palasiet horoskopus.. galvenais panakums.. tev nauda karjera liderisms plaani meerrkii..bet godigums nun citas vertibas paslaucitas zem tepika..tada ir paslaik vertibu brrukosa apasaule..tapec esam kur esam.

  2. Es ar esmu slavena…savaa mezaa…un man citas slavas pie tam netiras nevajag.mani pazist katrs kukainitis.rapulitis koks..un meza mate..es to ieguvu ar lielu milestibu pret to..mezs ir tik zals dzivs ..tik harmonisks.kas rada mieru prieku dveselei…paskaties visapkart ka tas elpo tev blakam.kaa cilveks..ari kokam ir vards saknes stumble un zar..ka cilvekam rokasi.tas ir tik dassns kas atlauj sava tuvumaa augt Metram papardem…..es gaidu ogu laiku.lai savai milestibai butu blakam cauram dienam…vins gaida mani..daba es tevi milu..uz drizu tiksanos..mana milaa meza maate.esmu noilgojusies.un gribu zinatp…ko tie tavi berni dara..zakits lida liduminu..lapsa pirti kurinaha..lajstigala saldmelitw Lillington lallinaja….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here