7 C
Rīga
trešdien, maijs 18, 2022

Gadījumi, kad nevajadzētu rakstīt vīrietim

Dieviete.lv
 

Ir gadījumi, kad tomēr nav ieteicams rakstīt vīrietim pirmajai. Ir vērts gaidīt līdz vīrietis pats ar jums vēlas komunicēt. Noskaidrosim, kuri ir šie gadījumi, kad labāk ir nogaidīt.

Viņš nav atbildējis uz jūsu pēdējo ziņu

Ja vīrietis ignorē tavas ziņas, tad tu viņu neinteresē. Un viss, ko tu viņam raksti, ir neinteresants un mazsvarīgs. Ja vīrietim tu būtu vajadzīga kā sieviete, viņš neatstātu tavu ziņu bez atbildes. Tāpēc nepazemojiet sevi un nerakstiet. Viņa klusēšana ir sava veida lūgums jums, ko var izteikt šādi: “Liec mani mierā. Atstāj mani vienu. Man tevi nevajag.”

Ja tu viņu centies aizmirst

Jums var būt dažādi iemesli, kāpēc jūs viņu vēlaties aizmirst: viņš ir precējies, jūs šaubāties par viņa jūtām utt. Kad esat pieņēmusi lēmumu aizmirst viņu, tad esiet stingra līdz galam. Nevajag paildzināt sāpes, kas saistītas ar šķiršanos ar vīrieti. Maz ticams, ka jūsu ziņa kaut ko mainīs jūsu attiecībās, taču jūs noteikti atliksiet garīgās dziedināšanas periodu uz ilgu laiku.

Nerakstiet, ja jums ir garlaicīgi

Nerakstiet vīrietim, ja tevi moka garlaicība. Pirmkārt, viņš sapratīs, ka tev vajag tikai izklaidi. Otrkārt, pēc tam viņš pārstās jūs cienīt. Un pat draudzība starp jums kļūs neiespējama.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here