2.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Jauna dokumentālā filma atklāj patiesību par sērijveida slepkavu, kurš iedvesmoja slavenās šausmenes “Kliedziens”

Warner Bros. Discovery 26/01/2023 18:47
 

Viena no visu laiku pasaulē populārākajām un ienesīgākajām šausmu filmu franšīzēm ir “Kliedziens” (Scream). Tomēr visbiedējošākais ir fakts, ka filmas notikumi ir balstīti patiesā stāstā par sērijveida slepkavu Deniju Rollingu (Danny Rolling) jeb Geinsvilas slepkavu (The Gainesville Ripper). Tagad  jauna “discovery+” dokumentālā filma “Kliedziens: Kā bija patiesībā?”, izmantojot paranormālo izmeklēšanu, dažādus arhīva dokumentus un mediju rakstus, kā arī ekspertu intervijas, atklāj patiesību par slepkavu, kurš uzskatīja, ka ir dēmona apsēsts un kura nežēlīgie noziegumi iedvesmoja kases grāvēju līmeņa filmu tapšanu. 

Denijs Rollings vajāja un nogalināja astoņus cilvēkus Šrīvportā (Luiziāna), un Geinsvilā, (Florida), tostarp piecus koledžas studentus. Pēc arestēšanas Rollings apgalvoja, ka slepkavības esot pastrādājis, jo viņu apsēdis dēmons vārdā “Dvīņi”. Rollings tika notiesāts par saviem noziegumiem un viņa nāves sods tika izpildīts 2006. gadā. Nu paranormālo parādību izmeklētājs Stīvs Šipijs (Steve Shippy) un Sindija Kaza (Cindy Kaza), kura pasaulē pazīstama ar savu spēju sazināties ar mirušajiem un gariem, apvieno spēkus, lai atklātu patiesību par Rollinga apgalvojumiem un dēmonu, kurš licis nežēlīgi nogalināt citus.

Filmā “Kliedziens: Kā bija patiesībā?” intervijas ar ekspertiem un citiem lietā iesaistītajiem cilvēkiem, tostarp, Rollinga bijušo līgavu, atklāj, ka ļaunums vīrieša ģimenē bijis jau paaudzēm ilgi. 

“Mēs visi zinām filmas “Kliedziens”, tomēr ne visi zina, ka tās ir radītas, iedvesmojoties no patiesa un baisa stāsta. Ar katru nākamo izmeklēšanas soli, mēs nokļūstam aizvien tuvāk ļaunai un visaptverošai enerģijai,” atzīst S. Šipijs. Tikmēr viņa kolēģe S. Kaza skaidro: “Šis ir bijis viens no intensīvākajiem un izaicinošākajiem projektiem, kādā esmu piedalījusies. Mēs nonācām aci pret aci ar bīstamu, manipulatīvu garu. Visas izmeklēšanas laikā mani nepameta sajūta, ka tieku izmantota. Šī ir pieredze, ar kuru būs grūti sadzīvot.”

Abi ir pirmie, kas veic paranormālu izmeklēšanu kempingā netālu no Floridas universitātes pilsētiņas, kur sērijveida slepkava Rollings atrada un nogalināja vairākus upurus, kā arī slepkavas bērnības mājā Luiziānā, kur agresīvs poltergeists terorizē pašreizējos mājas īpašniekus. S. Šipijs un S. Kaza izmeklēšanas laikā saskaras ar spēcīgu, ļaunu enerģiju – vai tas varētu būt dēmoniskais spēks, kas pārņēma Rollingu un piespieda viņu nogalināt, vai arī paša Rollinga gars, kas meklē veidus, kā turpināt terorizēt arī pēc nāves? Lai cīnītos pret ļauno garu, abi sadarbosies dēmonologu, lai izbeigtu ieilgušo vardarbības ciklu.

“Kliedziens: Kā bija patiesībā?” skatāma straumēšanas platformā “discovery+” nākamās paaudzes televīzijā “Go3”.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here