14.3 C
Rīga
otrdien, septembris 27, 2022

Jaunā gada ticējumi, lai mājās valdītu labklājība

Dieviete.lv
 

“Daudzi saka: Vecgada vakarā visas vēlēšanās ko ievēlaties piepildās.” Vecgada vakars ir tā nakts, kad Visums ir gatavs piepildīt tavas vēlmes, taču ar to īstenošanai nepietiek, ir rūpīgi jāsagatavojas. Paskatīsimies, kādas zīmes mums sola labklājību.

Nauda kabatās

Lai piesaistītu naudu Jaunajā gadā, jums kabatā jābūt vismaz vienai monētai. Naudai jābūt kārtīgai un tīrai. Ko darīt sievietei ar svētku tērpu bez kabatām? Jūs varat to ielikt savā rokassomiņā.

Svētku galdam jābūt bagātīgam

Tiek uzskatīts, ka jo bagātāks būs galds, jo bagātāka dzīve būs nākamgad. Un otrādi: jo nabadzīgāks galds, jo nabadzīgāka dzīve. Bet tas, ka ir bagāts, nenozīmē, ka uz tā ir jābūt trīs šķirņu ikriem. Galdam jābūt daudzveidīgam un tajā jābūt 12 ēdieniem.

Nauda uz eglītes

Ziemassvētku eglīte ir svētku simbols, zem kuras esam pieraduši atrast dāvanas. Ziemassvētku eglīte ir maģisks simbols, kas piepilda mūsu vēlmes. Un, ja mēs vēlamies, lai meža skaistums mums dāvinātu finansiālu labklājību, tad mums tā ir jāizrotā ar naudu. Kā? Tavai iztēlei nav robežu – saritini banknotes caurulītēs, pārsien ar spīdīgu lentīti, iesaiņo monētas sudraba vai zelta papīrā. Ja vēlies labklājību nākamgad, veido “naudas koku” no Ziemassvētku eglītes.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here