6 C
Rīga
pirmdien, oktobris 25, 2021

Kā izmainīt savu likteni uz labo pusi

Dieviete.lv
 

Likteņa izmainīšana ir ilgstošs, bet ne neiespējams process. Tu vari viegli mainīt savu dzīvi uz labo pusi un sasniegt savus mērķus. Runājot stingri zinātniskā valodā, labākais līdzeklis dzīves mainīšanai ir tā sauktā smadzeņu neiroplastika.

Visgrūtākais ir sākums

Tāpat kā jebkuru citu procesu, mainīt likteni nav viegli, taču grūtības gaida tikai pašā sākumā. Pirmā lieta, kas jādara, ir noticēt, ka tavs liktenis nav planētu, zvaigžņu un Visuma varā, bet gan tevis paša rokās. Mēs visi saņemam to, uz ko ceram, par ko sapņojam. Ja cilvēks uzskata, ka viņš nav laimes vai bagātības vērts, tad viņš to arī nedabon. Mūsu domas ir materiālas, bet tām nepiemīt nekāds spēks, ja neesi apbruņojies ar ticību.

Ja neesi apmierināts ar savu dzīvi, tad šajā pašā brīdī atmet visas šaubas. Tu vari padarīt savu dzīvi labāku. Šis arī ir visgrūtākais pirmais solis, jo nav iespējams pārkārtot apziņu vienā rāvienā. Laika gaitā tava pārliecība tikai nostiprināsies, un  dzīve mainīsies vēlamajā virzienā.

Lai atvieglotu pārliecības iegūšanu, tu vari izmantot afirmācijas veiksmes iegūšanai.

Atrodi dzīves jēgu un sāc rīkoties

Vienkārši sakot – definē savus mērķus. Tu nevarēsi iegūt visu uzreiz. Būs jānosaka prioritātes, sakārtojot iekšējo vēlmi pēc kaut kā īpaša. Kad parādīsies noteikti mērķi, uzreiz parādīsies arī apzinātība, un šis dvēseles un prāta stāvoklis ir ārkārtīgi nepieciešams tiem, kas vēlas dzīvot labāk.

Ja tev, piemēram, ir sapnis izveidot savu biznesu, sāc rūpīgi un pamatīgi pētīt visus tevis interesējošās jomas aspektus. Iedziļinies tajos. Tav dzīve pavisam noteikti mainīsies uz labo pusi, jo tu stiprināsi pārliecību (pirmais solis), kā arī pastāvīgi attīstīsies. Nauda var nebūt vienīgais mērķis. Daudzi cilvēki par dzīves mērķi izvirza mīlestību, sevis izzināšanu, attīstību un daudz ko citu. Paātrināt mērķu atrašanas procesu palīdzēs likteņa ceļa meditācija.

Tev nevajag negulēt naktis un bendēt  veselību ar nebeidzamu darbu. Vienkārši rīkojies. Piesakies profesionālo prasmju pilnveidošanas kursos vai izlasi svarīgu grāmatu, kuros sniegti praktiski padomi, interesanta teorija un tā tālāk.

Mācies no citu pieredzes

Komunikācija ar cilvēkiem ir svarīgs tavas attīstības elements. Sociāli aktīvi ļaudis vienmēr ir soli priekšā vienpašiem. Tas nenozīmē, ka tev nevajadzētu strādāt patstāvīgi. Tev vienmēr jābūt atvērtam saziņai, jo apkārtējie cilvēki ir pieredzes krātuve, lai arī ne vienmēr pati pozitīvākā.

Pasaki paldies Visumam

Par katru noieto soli tev jāpateicas Visumam. Jau par to, ka esi izlasījis šo rakstu un ieguvis pārliecību, ir vērts pateikt Visumam “paldies”. Tev nav jāraksta vēstules vai jālasa lūgšanas. Vienkārši klusi pie sevis pasaki “paldies”,  un ar to pietiks. Galvenais, lai pateicība būtu patiesa.

Palīdzi citiem

Šis ir vissvarīgākais padoms, kā mainīt savu dzīvi, jo, mainot kāda cita dzīvi, mēs parādām Visumam, ka esam tā žēlsirdības un veiksmes cienīgi. Ja tev ir iespēja kādam palīdzēt ar padomu vai darbu, nepalaid garām šo iespēju. Par to tu noteikti saņemsi atlīdzību.

Šo padomu var interpretēt arī nedaudz savādāk. Ja pievērsīsi uzmanību daudziem bagātiem un veiksmīgiem cilvēkiem, pamanīsi, ka viņi gandrīz vienmēr palīdz citiem ar savām darbībām. Kāds būvē automašīnas, kāds izdomā noderīgu sadzīves lietu, kāds meklē zāles pret slimībām. Darbi un vaļasprieki, kuru mērķis ir palīdzēt cilvēkiem, vienmēr sniedz lielus ienākumus.

Vietnes “dailyhoro.ru” eksperti atzīmē, ka spēja pārvērst negatīvās emocijas pozitīvā enerģijā arī ir ļoti svarīga prasme. Mūsu dzīvē ne vienmēr viss notiek tā, kā mēs vēlamies, tāpēc mēs bieži apjūkam un viļamies. Tas ir normāli, taču tev nevajag ilgu laiku koncentrēties uz negatīvām emocijām – tās neļauj tev mainīt savu likteni.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!