3.4 C
Rīga
svētdien, 22 decembris, 2024

Kā pareizi pakavs jākarina pie durvīm, lai tas nestu veiksmi

15/03/2021 12:39
 

Daudzi ir ieinteresēti uzzināt, kā pareizi pakārt pakavu, lai tas īpašniekiem sagādātu veiksmi un atbrīvotu no visām problēmām. Ar to ir saistītas daudzas zīmes un māņticības. Tiek uzskatīts, ka pakavs spēj pasargāt māju no visām dzīves neveiksmēm un piesaista laimi un ģimenes labklājību.

Pakavs kā amulets no nepatikšanām

Pakavs jau sen tiek uzskatīts par vienu no spēcīgākajiem amuletiem un pakavs ir kā mājas aizsardzība no visām likstām un problēmām. Pakavs tiek pakārts virs ieejas durvīm, jo ​​tas ļauj atbrīvoties no ļaunajiem spēkiem un tiem neļauj iekļūt mājās. Pateicoties šim amuletam, cilvēki uzskata, ka mājās neviens ar ļaunām domām ienākt nevar. Pakavs Senajā Ēģiptē tika uzskatīta par spēcīgu talismanu. Ja viņu atrada uz zemes, tad nesa mājās. Tas ļāva piesaistīt panākumus un finansiālo labklājību.

Kur un kā pareizi karināt pakavu

Daudzi cilvēki domā, kā pareizi pakārt pakavu, lai tas cilvēkam sagādā laimi. Daži uzskata, ka atvērtajai daļai jābūt uz leju. Bet, ja jūs ticat ekstrasensiem un mistikai, tad pakava enerģija samazināsies. Tāpēc pakavu ieteicams pakārt ar atvērto daļu uz augšu. Tas piesaistīs mājai laimi un stabilitāti, pozitīvi ietekmēs labklājību un veiksmi.

Cilvēkiem, kas dzīvo privātmājā, vajadzētu pakārt pakavu uz mājas sienas, netālu no ārdurvīm. Tad amulets pasargās no negatīvisma un ļauniem cilvēkiem. Pozitīvi ietekmēs nākotni un veiksmi. Tas palīdzēs aizmirst visu savu rūgto pieredzi, piepildīs sapņus. Tiek uzskatīts, ka pakavam piemīt maģija un spēks, kas ļauj cilvēkiem sākt jaunu un laimīgu dzīvi.

Pirms karināt talismanu virs ārdurvīm, ieteicams izteikt vēlmi, vienmēr turot rokā pakavu. Jums ar labo roku jātur pakavs, bet ar kreiso jādzen ar naglām to pie sienas. Šis rituāls palīdz aizsargāt visus ģimenes locekļus un pozitīvi ietekmē labklājību un laimi.

 

2 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.