18.1 C
Rīga
pirmdien, augusts 2, 2021

Kā saprast, ka sargeņģelis atrodas jums blakus

 

Sargeņģelis aizsargā cilvēku no nepareizām kļūdām, briesmām, sliktām domām un nepareiziem lēmumiem. Viņš var atbalstīt grūtos brīžos un vienmēr sekot cilvēkiem, kaut arī viņu nevar redzēt vai dzirdēt. Ir vairākas pazīmes, kas norāda uz tā klātbūtni.

Spalva

Spalvas ir visīstākā asociācija ar sargeņģeli. Dažreiz cilvēks redz spalvas tur, kur tām nemaz nevajadzētu atrasties, tas liek domāt, ka eņģelis tās jums noliek. Šajā brīdī jums jāpievērš uzmanība laikam, domām un darbībām ko jūs darāt. Acīmredzot sargeņģelis mēģina šādā veidā kaut ko pateikt.

Monētas

Ja cilvēks ļoti bieži atrod mazas monētas, tad tas ir vēl viens sargeņģeļa atgādinājums jums. Jums jāpadomā par neizpildītajiem solījumiem, kurus esat kādam devuši un nekavējoties tos jāpilda.

Varavīksne

Kad cilvēks bieži redz varavīksni, tas liek domāt, ka sargeņģelis šādā veidā viņu iedrošina un atgādina par sevi. Pasmaidiet viņam.

Dīvainas formas mākonis

Bieži sargeņģeļi liek par sevi manīt ar neparastu mākoņu palīdzību. Jums tuvāk jāaplūko mākoņa forma un jāsaprot, kas jums tagad ir vissvarīgākais savā dzīvē.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!