9 C
Rīga
pirmdien, oktobris 26, 2020

Keita Midltone kļuvusi “pārāk tieva”

Dieviete.lv
 

Kembridžas hercogiene Keita Mildtone pavisam nesen apmeklējusi Reproduktīvās bioloģijas Institūtu Londonā, šajā vizītē Keita devās viena, bet viņa atzinusi, ka šī vizīte viņai bijusi psiholoģiski smaga, jo tajā ticis runāts par bērniņa zaudēšanu grūtniecībasv laikā. Saseksas hercogiene satikusies ar ģimenēm, kas savā dzīvē ir pārdzīvojuši šo traģēdiju.

Šajā vizītē Keita Midltone vēlējās vairāk uzzināt par labdarības organizācijas “Tommy’s” darbību. “Tommy’s” fonds kopā ar zinātniekiem pēta tos iemeslus, kas ir vainojami arī pie agrīnas zīdaiņu nāves. Keitai bija iespēja iejuties zinātnieka lomā, piemērot balto laboratorijas halātu un pētot mikroskopā dzīvos organismus. Vizītes ietvaros Keita bija izvēlējusies gaumīgu kleitu no zīmola “Emilia Wickstead” tumši zilā krāsā. Kleitas kleita ārkārtīgi akcentējusi viņas slaido augumu.

Foto no Keitas vizītes

Vizītē Hercogiene bija ieradusies sieviešķīgā sejas maskā. Keita Lielbritānijā ir uzsākusi jaunu trendu, proti, ziedu apdrukas sejas maskas. Britu karaliskās ģimenes fani ir visai satraukti par Keitas figūru, nav nekāds noslēpums, ka Keita vienmēr bijusi ārkārtīgi tieva. Šī paša iemesla dēļ pirms nu jau 9 gadiem cilvēki satraucās vai hercogiene maz var iznēsāt bērnu. “Keita, tu esi tik tieva, ka drīz pazudīsi!” – tā sociālajās vietnēs raksta fani.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Tad Kembridžas vai Saseksas hercogiene viņa ir? Vai raksts pirms publicēšanas tiek pārlasīts kaut 1 reizi???

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!