9 C
Rīga
svētdien, oktobris 25, 2020

Keita Midltone padalās ar kādu senu traumatisku peieredzi

Dieviete.lv
 

Prinča Viljama sieva, Keita Midltone, kā izrādās ir baidījusies no britu karaliskās ģimenes tradīcijām. Savulaik viņa nopietni izskatījusi iespēju pārkāpt britu karaliskās ģimenes noteikumus, jo būdama gaidībās ar vecāko dēlu princi Džordžu, viņa gribējusi izvairīties no liekas publicitātes šī notikuma sakarā.

Sākotnēji, gluži tāpat kā Megana Mārkla, arī Keita strikti iebilda pret to, ka viņai dēls būs jālaiž pasaulē Svētas Marijas slimnīcā Londonā. Tradicionāli visi britu karaliskās ģimenes bērniņi ir nākuši pasaulē tieši šīs slimnīcas dzemdību nodaļā. Hercogiene vēlējusies laist dēliņu pasaulē slimnīcā Bārkšīra, tur, kur dzemdēja viņas pašas mamma. Keita atklāja, ka viņai bijis neērti parādīties publikas priekšā un fotografēties nākošajā dienā pēc dzemdībām. Viņa šo pieredzi nosaukusi par “šausmīgām bailēm”. Viņa stāstījusi, ka viņi kopā ar princi Viljamu mājās pie spoguļa esot “izmēģinājuši”, kā iznāks no slimnīcas ar princi Džordžu uz rokām.

Pēdējās grūtniecības nedēļas Keita pavadīja Baklberijas ciematā pie saviem vecākiem. Arī tādēļ viņa vēlējās mazuli laist pasaulē Bārkšīras slimnīcā. Tomēr noskaidrojies, ka šīs slimnīcas dzemdību nodaļa nav aprīkota ar tādu medicīnisko aparatūru, kādu pieprasa britu karaliskās ģimenes prasības. Fakts, ka šīs nelielās slimnīcas dzemdību nodaļā dzemdē un uzturas britu karaliskās ģimenes pārstāve, varēja lieki satraukt pārējos slimnīcas pacientus. Un tikai Londonā no šīm problēmām varēja izvairīties,” – izdevumam “Marie Claire” padalījusies Kembridžas hercogiem pietuvinātā persona.

Princis Džordžs nāca pasaulē 2013.gada 22.jūlijā, bet jau 23.jūlijā Keita kopā ar princi Viljamu pozēja uz slimnīcas kāpnēm.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!