2.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Kur ir Megana? Prinča Harija sieva nav publiski izteikusies par grāmatu “Spare” (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Princis Harijs pārdošanā izdevis savu grāmatu “Spare”. Šajā grāmatā paustais raisījis ļoti daudz diskusijas, bet Megana Mārkla vēl publiski nav izteikusies par sava vīra grāmatu.

“Spare” izdošanas brīdī, kas notika paralēli ar vairākām Harija intervijām televīzijā, fanus satrauca viens jautājums, kāpēc princim Harijam nav līdzās viņa sieva Megana?

Zināms, ka prinča Harija grāmata tapa divu gadu garumā un britu prese burtiski izpostījusi Harija tēlu Lielbritānijā. Grāmatā “Spare” skartas tēmas par karaļnamu, Harija bērnību, princesi Diānu, attiecībām ar ģimeni un dienēšanu armijā.

Video

Megana nekur nav manāma līdzās savam vīram. “Protams, var būt, ka tam visam ir pilnīgi loģisks izskaidrojums. Iespējams, kāds no bērniem ir apslimis vai varbūt viņa pati nejūtas labi – tādā gadījumā tas viss ir godīgi. Kas zina? Tomēr viena lieta ir droša –  viņai patīk būt uzmanības centrā, tāpēc jocīgi ir viņu nekur nemanīt līdzās vīram šajā “vētrā”. Es ļoti ceru, ka tam visam ir labs izskaidrojums, jo pretējā gadījumā viņas prombūtne ir pat satraucoša. Tas būtu šausmīgi, ja, Harijs pametis savas mājas, izpostījis attiecības ar ģimeni, “nodedzinājis tiltus” ar armiju un pievīlis britu sabiedrību, atklātu, ka viņš vairs neatrodas Meganas uzmanības centrā…” izdevumā “Dailymail” secina komentētāja Sāra Veina. “Lai arī kā arī prinča Harija uzvedība mani kaitina, es nevēlos redzēt, ka viņš tiek ievainots. Viņš publiski ir pierādījis savu lojalitāti Meganai un viņai būtu jārīkojas tāpat!”

Protams, ka žurnālistu viedokļi ir ļoti dažādi un iespējams, ka Megana vienkārši negrib iesaistīties šajā projektā. Harijs divus gadus strādāja pie šīs grāmatas un bija tajā maksimāli atklāts, tā ir viņa personīgā lieta par šo visu runāt ar presi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here