2.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Kimas Kardašjanas jaunākā māsa Kailija Dženere gadu pēc dēla piedzimšanas atklāj viņa vārdu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Kailijas Dženeres (25) un repera Trevisa Skota (31) otrai bērns drīz svinēs savu pirmo dzimšanas dienu, bet viņa vārds pasaulei atklāts pavisam nesen. Sākotnēji dēlam vecāki deva vārdu Volfs, bet tad to nomainīja un turēja noslēpumā no sabiedrības.

2. februārī pāris atklāja, ka zēnam devuši vārdu Volfs (Wolf), kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē vilks, bet pēc dēlam veltītā video publicēšanas Kailija faniem atklāja, ka zēnam izraudzīts cits vārds.

Video

“Mēs vienkārši nejutām, ka šis vārds viņam piestāv,” paziņoja Kailija.

Kailija savā “Instagram” dalījusies ar vairākiem mazuļa foto, pie kuriem angļu valodā raksta “Aire”. Kailijas fani neslēpa neizpratni un lūdza precizēt, kā šo vārdu izrunāt. Kailija saviem faniem atbildēja, ka pareizi ir “Air” (Eirs), tulkojums latviešu valodā – gaiss. 

Kailijas un Trevis ir vecāki diviem bērniem, meitiņai Stormijai 1. februārī apritēs pieci gadi. Pavisam nesen arī tapa zināms, ka pāris izlēmis neturpināt romantiskas attiecības, jo abu dzīvesveids stipri atšķiras, pāra tuvākie cilvēki atklāj, ka nav 100 procenti droši, ka šīs attiecības netiks atjaunotas!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here