2.2 C
Rīga
ceturtdien, septembris 23, 2021

Lielbritānijas karaliene Elizabete II ikdienā esot ļoti vienkārša sieviete!

Dieviete.lv
 

No augusta sākuma Lielbritānijas karaliene Elizabete II kopā ar savu vīru, princi Filipu, atpūšas Skotijas rezidencē – Balmoralas pilī. Parasti pāris tur pavada laiku līdz pat septembra vidum, vēlāk atgriežoties Bekingemas pilī, lai atsāktu pildīt karaliskos pienākumus.

Izrādās, ka šogad pandēmijas dēļ Elizabete II ir atteikusies pārcelties atpakaļ uz Londonu! Tā vietā viņa gribētu pārcelties uz Vindzoras pili, kurā viņa kopā ar princi Filipu uzturējās jau kopš marta sākuma, kamēr valstī valdījuši stingrie karantīnas nosacījumi. Pirms dažām dienām oficiālajā preses konferencē tika paziņota jauna informācija – Elizabete II ir pārplānojusi savu maršrutu, tagad viņa plāno sākotnēji doties uz Sandringemas rezidenci, kas atrodas Norfolkā, kur tradicionāli britu karaliskā ģimene pavada Ziemassvētkus. Skotijas rezidenci karaliene un princis Filips pametīs jau 14.septembrī. Tad karaliskais pāris dosies uz Sandringemas rezidenci. Tiklīdz situācija ar koronavīrusu Lielbritānijā uzlabosies, karaliene un princis Filips varēs pārcelties uz Vindzoras pili. Šie plāni vēl var tikt koriģēti un, protams, viss tiks darīts saskaņā ar valstī aktuālo Covid-19 situāciju un epidemiologu ieteikumiem.

Šobrīd karaliskais pāris vēl bauda atvaļinājumu Balmoralas pilī. Kā pačukstējusi pils galvenā guvernante Šīna Stjuarte, atpūtas periodā karaliene Elizabete II un viņas vīrs, princis Filips, maz atšķiras no pavisam parasta britu laulātā pāra. Kad karaliskajam pārim ir atvaļinājums, tad pilī nemaz neatrodas viss apkalpojošais personāls, dažkārt viņi milzīgajā rezidencē saimnieko tikai divatā! Tad tur paliek tikai miesassargi, kuri rūpējas par pāra drošību. 99 gadus vecais princis Filips esot atbildīgs par ēdiena gatavošanu, un it īpaši viņam patīkot cept bārbekjū, bet 94 gadus vecā Elizabete II rūpējoties par galda uzservēšanu un trauku mazgāšanu. Pastaigas parkā, pikniki un mīļotie suņi – tā Balmoralas pilī atpūšas laulātais pāris.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!