1 C
Rīga
ceturtdien, janvāris 20, 2022

Lietas, kuras nepieciešams turēt mājās, lai Jaunajā gadā jūs pavadītu veiksme

Dieviete.lv
 

Tiek uzskatīts, ka ir vairākas lietas, kas nes laimi un veiksmi mājās. Astrologi uzskata, ka šīs lietas īpaši Jaunajā gadā pastiprina veiksmi.

Spogulis

Spogulis ir ļoti spēcīgs amulets ar lielu spēku. Lielie spoguļi absorbē emocijas telpā, kurā tie atrodas, un uzglabā tās. Ja mājā ir noticis kas skumjš vai slikts, spogulis ir jānotīra, lai tajā neglabātos negatīvā enerģija. Lai attīrītu spoguli no vecā gada negatīvajām enerģijām, rīkojamies šādi: ņem spirtu vai jebkuras smaržas, samitrina vates spilventiņu un ar horizontālām kustībām noslaukām spoguli no labās uz kreiso pusi, tad iemetam vatīti atkritumu tvertnē. Ir jārūpējas par spoguļiem mājās, lai veiksme jūs vienmēr pavadītu.

Sveces

Sveces ir lielisks veids, kā attīrīt telpu. Ja ar sveci izstaigā visu māju, īpaši mājas stūrus, tad var attīrīt visu negatīvo, kas mājā sakrājies. Nav nozīmes tam, kādas sveces izmanto – baznīcas sveces – ja tev tas ir svarīgi, parasto vasku, aromātiskās, vai melnās sveces – tā ir tava izvēle. Galvenais ir jūsu nodoms. Dariet šo ar pozitīvām emocijām.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here