11 C
Rīga
trešdien, aprīlis 21, 2021

Maģiski noslēpumi ko sevī slēpj kaķi

 

Kaķiem piemīt maģiski noslēpumi. Tomēr daudzi cilvēki nemaz nenojauš ko sevī slēpj kaķi. Viņi var paredzēt nākotni, atbrīvot cilvēku no sāpēm, spēj pasargāt māju no ļaunuma. Kaķi vienmēr ir bijuši mītiski dzīvnieki.

Mājas sargātāji

Kaķu mītiskais spēks var ietekmēt visu, kas notiek mājās. Tiek uzskatīts, ka jo tumšāka ir dzīvnieka kažoka krāsa, jo vairāk negatīvisma tas var sev piesaistīt. Ja šīs krāsas dzīvnieks uzvedas ļoti dīvaini, ieteicams veikt tīrīšanas rituālu mājās. Šādi kaķi uzsūc visu slikto no mājas sevī. Ja kaķis ir gaišas krāsas, tad tas mājai piesaista vairāk pozitīvas enerģijas un prieka. Ja cilvēkam ir pēkšņs pozitīva noskaņojuma vilnis, tad tiek uzskatīts, ka mājdzīvnieks to viņam uzdāvināja.

Melni kaķi neatnes nelaimi, bet gan brīdina par nelaimēm

Daudzi cilvēki, ieraugot melnu kaķi domā, ka tas ir nelaimes nesējs, tomēr tā nebūt nav. Zinātnieki apliecina, ka šī dzīvnieka krāsa nerada nepatikšanas, gluži pretēji, ja cilvēki redz melnu kaķi, tad viņš vēlas brīdināt cilvēku par kaut ko. Iespējams jūs drīzumā sagaida nelielas nepatikšanas. Turpmāk ieraugot melnu kaķi, nebaidies no viņa, bet gan pasakies.

Kaķi apstrādā negatīvo enerģiju un pārvērš to pozitīvā

Uzskata, ka kaķis spēj absorbēt visu ļaunumu no cilvēka. Viņš aizsargā un attīra cilvēka auru. Sniedz veiksmi, laimi un pozitīvas emocijas.

Kaķi spēj sazināties ar dēmoniem

Ja jūs ticat māņticībām, tad šiem dzīvniekiem ir spēja redzēt dēmonus, spokus un citpasauļu garus. Kaķi spēj novērst garu dusmu uzliesmojumus, pasargāt māju no tiem un tās īpašniekus no negatīvā, ko rada ļaunie gari.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!