-2 C
Rīga
svētdien, novembris 28, 2021

Megana Mārkla bijusi nīstākā sieviete pasaulē! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Megana Mārkla un princis Harijs viesojušies jauniešu podkāstā “Teenage Therapy” raidījuma tēma bijusi veltīta cilvēku psihiskajai veselībai! Megana Mārkla pastāstījusi, ka ļoti cietusi no preses spiediena, naidīgajiem komentāriem un visas situācijas kopumā, laikā kad tikās un salaulājās ar princi Hariju.

“Psihiskās veselības jautājums uz mani attiecas ļoti tieši, 2019.gadā es biju “nīstamākā” persona visā pasaulē! Es 8 mēnešus neizgāju uz ielas, jo biju kopā ar savu bērniņu. Arī pēc bērna dzimšanas. manis nicināšana turpinājās… Vienalga, vai tev ir 15 vai 25 gadi, ja cilvēki par tevi runā sliktas lietas, kas nemaz nav taisnība, tas ļoti kaitē tavam emocionālajam līdzsvaram,” – tā stāstīja Megana.

Video

Viņa arī atklāja, ka tikt galā ar šiem pārdzīvojumiem viņai palīdzējusi dienasgrāmata, kurā viņa rakstījusi par savām problēmām, problēmu rakstīšana viņai palīdzējusi rast risinājumus un mieru. Princis Harijs, savukārt, atzinās, ka viņš meditē. Megana arī neslēpa, ka pienākumi karaliskajā ģimenē ļoti kaitējuši viņas spējām rūpēties par savu dēliņu Ārčiju. Megana uzsver, ka karaliskie pienākumi iekļāvuši visai daudz komunikācijas ar citiem cilvēkiem, nemitīgi bijis jādodas uz kādu pasākumu, tas bijis tik traki, ka viņa savu dēliņu redzējusi arvien retāk.

Es biju pārgurusi un gribēju, lai cilvēki painteresētos, vai man pašai vispār viss ir kārtībā!

Tagad Megana un Harijs uzsver, ka ir laimīgi! Pāris sarunas laikā mazliet arī pastāstīja par mazo Ārčiju, kuram ļoti interesējot putni un viņš pat esot iemācījies atdarināt vairākas putnu skaņas.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!