9 C
Rīga
pirmdien, oktobris 26, 2020

Megana Mārkla lauž fanu sirdis! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Megana Mārkla riskē pazaudēt savu fanu atbalstu. Saseksas hercogiene iespējams, ka pat par to neizdomājoties ir ļāvusi saprast, ka “parastiem cilvēkiem” viņa nav sasniedzama.

Agrāk Megana savu slavu guva ar dalību seriālā “Ģēnijs uzvalkā”, bet vēlāk viņa jau kļuva par britu karaliskās ģimenes locekli, kas viņas popularitāti nesalīdzināmi palielināja. Pēc tam, kad Megana ar princi Hariju tomēr nevēlējās saistīties ar britu karalisko ģimeni un pildīt tās pienākumus, daudzi cerēja, ka hercogiene kļūs pieejamāka “parastajiem cilvēkiem”, tomēr, kā izrādās, noticis pretēji. Megana ir pamanījusies iesaistīties dažādos vērienīgos komercprojektos, un daļa no tiem paredz arī uzstāšanos samitos. Agrāk Meganas Mārklas pārdomas vai viedokli varēja dzirdēt teju vai jebkurš, kas interesējas par konkrēto tēmu, tagad šāda iespēja ir vien retajam.

Samitā “Fortune’s Most Powerful Women Next Gen” Megana dalījās pieredzē, kā viņai izdodas būt viedokļu līderei “starp neskaitāmiem cilvēkiem”. Lai noskatītos 15 minūtes garo video ar Meganas Mārklas viedokli, ir jāsamaksā 1750 ASV dolāru, ziņo izdevums “Daily Mail”. Šis ir visai “interesanti”, jo nav jau nekāds noslēpums, ka pasaulē norisinās visai daudz pasākumu, kuros runā slavenības, bet parasti šādu summu sasniedz biļetes, kuras ļauj pasākumu apmeklēt klātienē, ne 15 minūšu video, kurā Megana motivē cilvēkus…

“Es mīlu un cienu Meganu, taču man nav tādas naudas, lai noklausītos viņas runu. Apvainojoši”, “Viņa bija tā, kas visu laiku akcentēja vienlīdzību, bet pēc būtības pati to tagad neievēro”, “Megana savu ambīciju dēļ ir zaudējusi saprātu. Nauda viņas vērtību sarakstā ir aiz cilvēcības faktora”, “Lika vilties cena un pati Megana”, “Lūk, tā slava un nauda sabojā mūs…” – šādi izsakās Meganas fani.

Komentāri no Meganas Mārklas puses vēl nav sniegti.

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!