9 C
Rīga
sestdien, maijs 8, 2021

Megana Mārkla uz savām kāzām aicinājusi slavenības, kuras nemaz nepazīst! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Uz Meganas Mārklas un prinča Harija kāzām devās ne mazums slavenību, bet interesanti ir tas, ka pāris dažus no saviem viesiem nekad iepriekš nebija satikuši! Populārāko viesu vidū bija Džordžs Klūnijs un viņa sieva Amala Klūnija, Serēna Viljamsa, Viktorija Behema ar vīru Deividu Behemu un vēl ne mazums atpazīstamu personu.

Kāzās ieradās 600 viesu un pēc kāzām tika apspriests, ka Meganai ir visai daudz ietekmīgu Holivudas draugu. Tomēr izrādās, ka tā nebūt nav, jo daži viesi, kas bija ieradušies uz Saseksas hercogu kāzām, patiesībā ne reizi pirms tam nebija satikuši ne līgavu, ne līgavaini! Šis “savādais” fakts ir kļuvis zināms no prinča Harija krustmātes Kerolīnas Bartolomjū, kura pastāstījusi, ka gaidot laulību ceremonijas sākumu baznīcā, pagriezusies pret blakus stāvošo pāri – Džordžu Klūniju un viņa sievu Amalu un uzsākusi sarunu, viņa vaicājusi kā pāris iepazinies ar Hariju un Meganu. Viņa esot saņēmusi visai amizantu atbildi: “Mēs vispār neesam pazīstami…”

Pēc šī fakta uzzināšanas gribas uzdot vien jautājumu. Vai šie populārie viesi tika uzaicināti uz kāzām, lai tajās piedalītos pēc iespējas vairāk ietekmīgu un slavenu cilvēku?

Džordžs Klūnijs ar sievu Amalu apmeklējuši arī kāzu ballīti Frogmoras namā, uz kuru bija uzaicināti tikai 200 viesi. Vakara gaitā esot redzēts, ka aktieris izdancinājis Meganu Mārklu un, šķiet, pie reizes beidzot ar viņu iepazinies.

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!