-2 C
Rīga
svētdien, novembris 28, 2021

Pazīmes, kuras liecina, ka iepriekšējā dzīvē tu esi bijusi ragana

 

Pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku sāk ticēt dzīvei pēc nāves, reinkarnācijai, karmai, iepriekšējām dzīvēm. Visbeidzot, mēs arvien vairāk tuvojamies patiesībai, sevis un Visuma zināšanām. Iespējams, ka pirms 100 gadiem jūs dzīvojāt kā varena ragana.

Šīs pazīmes liecina, ka iespējams iepriekšējā dzīvē tu esi bijusi varena ragana.

Jūs redzat dīvainus sapņus

Līdz trīs gadu vecumam gandrīz visi bērni atceras savu iepriekšējo dzīvi. Tomēr pazīmes no iepriekšējām dzīvēm var parādīties arī pieaugušā vecumā, piemēram, sapņu formā, kurā jūs vācat garšaugus, gatavojat dziras, lasāt buramvārdus, pareģojat, sarunājaties ar augstākiem spēkiem utt.

Jūs baidāties no uguns

Vēl viena pazīme, ka iepriekšējā dzīvē jūs, iespējams, esat bijusi ragana, ir bailes no uguns. Protams, jūs saprotat, par ko mēs runājam. Agrākos laikos cilvēki nesaudzēja nevienu. Turklāt, lai tiktu galā ar raganām, cilvēki tās dedzināja uz sārta. Protams, raganas baidīsies no uguns.

Raganas zīme

Ja iepriekšējā dzīvē bijāt ragana, tad, visticamāk, šajā dzīvē uz jūsu ķermeņa būs atbilstošas ​​raganu zīmes dzimumzīmju veidā. Tās ir ļoti viegli redzēt un atpazīt.

Jūs varat ļoti daudz

Liktenis bieži ir laipns pret tevi un sargā tevi. Jūs viegli varat realizēt visus mērķus un vēlmes savā dzīvē. Jums ir neticami daudz enerģijas, un daudzi jūs sauc par veiksmes simbolu. Tas arī liek domāt, ka iepriekšējā dzīvē jūs bijāt ļoti gudra ragana, kura bija saistīta ar darbu ar smalkiem enerģijas slāņiem.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!