0 C
Rīga
sestdien, novembris 27, 2021

Pazīmes, kuras liecina, ka sargeņģelis ir tev blakus

 

Pastāv vairākas pazīmes, kas liecina –  cilvēkam allaž blakus stāv sargeņģelis, kas palīdz tikt galā ar grūtībām, piesaistīt veiksmi un laimi. Daudzi ļaudis mēdz aizdomāties par sargeņģeļa klātbūtni savā dzīvē.

Lūk, kā var uzzināt, vai tev ir savs sargeņģelis!

Spalviņas. Viena no izplatītākajām pazīmēm, ka tuvumā atrodas sargeņģelis, ir apkārt lidojošas spalviņas. Tās liek saprast, ka tuvumā mājo eņģelis, kas aizsargā tevi, palīdz piesaistīt veiksmi un laimi.

Mākoņi eņģeļu formā. Debesu būtņu dotos signālus var atšifrēt, pateicoties mākoņiem eņģeļu formā. Ja tev izdodas ieraudzīt šādu mākoni, tas nozīmē – eņģelis atrodas kaut kur pavisam netālu. Tāpat par debesu vēstneša klātbūtni tavā dzīvē var liecināt mākoņi sirds un baltu baložu formā vai Dieva veidolā.

Patīkama smarža. Ja piepeši sajūti jauku smaržu, ir vērts pievērst  uzmanību aromātam – neuzbāzīgs saldenums runā par sargeņģeļa klātbūtni. Starp citu, šokolādes vai vaniļas aromāts piesaista veiksmi tavam mājoklim un palīdz tikt galā ar depresiju.

Naudas atrašana. Ja atrodi naudu, tas liek domāt, ka tavs sargeņģelis atrodas kaut kur netālu un cenšas palīdzēt tev finansiāli. Pat tad, ja tu uzej tikai pāris centu monētu,  ieteicams to paņemt un par šo naudu kaut ko nopirkt. Tas ļaus saglabāt saticību ģimenē un izvairīties no problēmām.

Krītošas zvaigznes, gaismas zibsnis. Eņģeļus bieži sauc par būtnēm, kas saistītas ar gaismu. Ja pamani spilgtu gaismu, tas liecina par sargeņģeļa klātbūtni. Gaismas plūsma  zvaigžņotās debesīs un krītoši meteorīti ir zīme, ka augstākie spēki vēlas tev palīdzēt vai sniegt atbildi uz svarīgiem jautājumiem.

Varavīksne. Ja debesīs ieraugi varavīksni, tad zini –  eņģelis stāv par tevi sardzē. Bet  dubultā varavīksne nozīmē, ka tavā dzīvē viss būs kārtībā un problēmas, ko sagādās dzīve,  viegli atrisināsies.

Piepeši kļūst auksti vai karsti. Ja tu negaidīti sajūti spēcīgu aukstuma vai karstuma vilni, tas nozīmē, ka augstākie spēki sargā tevi no lāstiem un ļaunas acs, tie tevi vēro un vēlas palīdzēt.

Bieži atkārtojas reklāmas, skaitļi, filmas. Dažreiz, ja nezini atbildi uz kādu jautājumu, var palīdzēt sargeņģelis, un tas viss pateicoties tam, ka nākas saskarties ar zināmu numuru, reklāmu vai filmu biežu atkārtošanos. Garīgā būtne vēlas sazināties ar cilvēku, tāpēc sūta dažādus mājienus.

Balsis un mūzika. Ja cilvēkam galvā skan mūzika un viņš bieži dzird balsis, tas nozīmē, ka sargeņģelis ir tuvumā un vēlas palīdzēt dažādu problēmu risināšanā.

Sapņi. Eņģeļi bieži nāk pie cilvēka sapņos, palīdz tikt galā ar  nedienām. Viņi sūta padomus, kas palīdz piepildīt lolotos sapņus.

Bērnu un dzīvnieku izturēšanās. Ja pamani, ka tavs mīļotais mājdzīvnieks izturas kaut kā neparasti, tā ir zīme, ka sargeņģelis atrodas tavā tuvumā.

Sajūta, ka tevi kāds vēro. Ja tev rodas šāda sajūta, tas ļauj noprast, ka esi augstāku spēku aizsardzības lokā.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!