19 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Princis Harijs draud iesūdzēt tiesā Lielbritānijas valdību. Vai ģimenei draud briesmas? (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Princis Harijs paziņojis, ka plāno iesūdzēt tiesā Lielbritānijas valdību, tajā skaitā Iekšlietu ministriju, ja vien valdība nesāks nekavējoties segt miesassargu izmaksas par viņa un viņas ģimenes drošību.

Interesanti, ka ne princis Čārlzs, ne Bekingemas pils, ne arī citi britu karaliskās ģimenes pārstāvji šīs apsūdzības nav komentējuši.

2020. gadā princis Harijs un Megana Mārkla oficiāli atteicās pildīt britu karaliskajā ģimenes pienākumus. Drīz pēc tam pāris izlēma pārcelties uz ASV. Atsakoties no pienākumu pildīšanas karaliskajā ģimenē, princim Harijam nācās arī atteikties no ikmēneša ienākumiem, kas līdz tam, tāpat kā citiem britu karaliskās ģimenes locekļiem, tika segti no nodokļu maksātāju naudas. Problēma ir tajā, ka pārim vairs netiek apmaksāti miesassasargu pakalpojumi!

Kādu laiku miesassargu atalgojumu no saviem līdzekļiem apmaksāja Harija tēvs princis Čārlzs, bet pēc vairākiem strīdiem un Opras Vinfrijas skandalozās intervijas zināms, ka Čārlzs ar savu jaunāko dēlu neuztur nekāda veida komunikāciju.

Princis Harijs ir ļoti sadusmots un nesen nācis klajā ar paziņojumu, ka iesūdzēs tiesā gan Lielbritānijas valdību, gan Iekšlietu ministriju. Harijam ir svarīgi, lai ģimene ir drošībā un viņš neuzskata, ka šo vajadzību nenodrošināšana ir pieņemama. Viņš uzskata, ka miesassargu sniegtie pakalpojumi viņam un viņa ģimenei ir jānodrošina no valsts budžeta līdzekļiem katru reizi, kad ģimene ierodas Lielbritānijā. Eksperti izskaitļojuši, ka ģimenes drošība Kanādā izmaksā aptuveni 4 līdz pat 8 miljonus ASV dolāru gadā!

Video

 

2 KOMENTĀRI

  1. Kadi miesasargi klauni tadi..bet vini tak aizgaja no karaluskas gimenes lai dzivotu ka vienkarsi cilveki…es domaju ka viniem abiem vieta kadaa sovbiznesaa projektaa ne karalnamaa

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here