3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Sieviešu paradumi, kuri kaitina vīriešus

 

Sievietes reti aizdomājas par to, ka viņas ikdienas ieradumi varētu kaitināt viņas vīrieti. Bet patiesībā vīriešiem klusībā ļoti kaitina šie sieviešu ieradumi.

Dušā atstāti mati

Vīrieši liekas nosvērti, bet šis skats viņus biedē dušā. Sliktākais ir tad, kad ūdens neplūst prom un viņiem no drenāžas jāizvelk mitru matu virtene. Vīrieši noteikti mīl jūsu matus, bet uz jūsu galvas, nevis visā mājā. Viņus tas ļoti kaitina, lai gan viņi tieši par to jums nestāsta.

Jūs pārspīlējat ar selfiju uzņemšanu

Pat visskaistākā sieviete zaudēs uzmanību vīrieša acīs, ja uzņems pārāk daudz savu selfiju. Vīrietis domās, ka esat pārāk pieķērusies sev un alkstat pastāvīgas uzmanības. Viņš vienkārši vēlas ar jums labi pavadīt laiku un labāk iepazīt jūs. Tikmēr jūsu nepārtrauktais skatiens uz tālruņa ekrānu var visu sabojāt.

 

2 KOMENTĀRI

 1. Sievietes kaitina viriesus viriesi kaitina sievietes.jeeeeer…es kaitinu visus.kuri mani lasa..un domigi pierites kasa..
  Sodien purva velnu….nabadzins nevareja mani aizvilinat uz randinu..skuke tak orientejas pec saules puljstena…urraa braucu majas ar diviem spainiem dzervenu.un dziedu..ak dzervenit mana rugta sirsnina.dzervenit.kam tu miti purvina..iznac meza malinaa…esmu meza malinaa aidaaaaa

  • luuudzu tev, naac lidzi man, purva princesīt,
   draugu pulkaa diviem sirdis liiksmak sit.
   ko tu darīsi te viena purviņaa??
   vaivari tik reibinosi valdzinaaa.
   nevaru nepiekrist, taa kaitinasana vien pupu mizas ir un nav jegas nemties, bet gan atvert sirdis un milet ar pilnu kruti

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!