3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Stresa pazīmes, kuras jūs pat varat nepamanīt

 

Ilgtermiņa stress negatīvi ietekmē jūsu veselību, tāpēc ir svarīgi savlaicīgi atklāt fiziskās izpausmes, kuras liecina par stresu, lai ātri tā novērstu pamatcēloņus.

Vēdera sāpes

Jūsu nervu sistēma ir cieši saistīta ar jūsu gremošanas sistēmu. Stress var mazināt šo saikni. Nepatīkamas sajūtas kuņģī pēc ēšanas var norādīt uz pieaugošu problēmu, īpaši, ja tas notiek bieži.

Muguras sāpes

Jūsu ķermeņa reakcija uz stresu paaugstina asinsspiedienu un sirdsdarbības ātrumu, bet stresa hormoni arī sarauj muskuļus. Tas var būt ļoti sāpīgi. Ja jums ir mazkustīgs biroja darbs, piecelieties ik pēc pusstundas, lai sasildītos un pastaigātos. Neaizmirstiet par minimālu fizisko aktivitāti, katru rītu mēģiniet tērēt vismaz 10 minūtes laika vingrinājumiem un pēc kāda laika jūs redzēsiet rezultātus.

Balti pleķīši uz nagiem

Kalcija deficīts? Var būt. Šis simptoms nozīmē arī to, ka jūsu ķermenim trūkst cinka, kas ir ļoti svarīgi hormonu ražošanai. Riekstos, zivīs, Čedaras sierā, ķirbī un sēklās ir daudz šī minerāla. Mēģiniet pēc iespējas vairāk ēst šos produktus.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!