“Ticējumi piepildās neatkarīgi no tā, vai es tām ticu vai nē.” Vai jūs zināt, kam pieder šie vārdi? Alberts Einšteins, ģeniāls fiziķis un 20. gadsimta izcilākais cilvēks.
Tātad, vai ir vērts ticēt zīmēm un ticējumiem, pat ja tām nav loģiska izskaidrojama. It īpaši, ja ticējumi attiecas uz naudu – vienu no vissmalkākajām un kaprīzākajām Visuma enerģijām.
–Naudai nepatīk, ja tā tiek likta kaut kur citur, izņemot maciņu: to iebāza bikšu kabatās, lika starp grāmatas lapām, iemeta krūzē ar zīmuļiem utt. Viņu mājas ir maciņš. Tam ir sava īpašā aura. Tikai tur, savu “draugu” sabiedrībā, viņi nezaudē spēkus.
–Naudai nepatīk, ja tā tiek glabāta ļoti nekārtīgi. Naudai jābūt glīti iztaisnotai, lai attēli un portreti nebūtu apgriezti otrādi. Noteikti starp naudas vienībām nevar stāvēt čeki vai kādi citi papīri.
–Naudai nepatīk, ja makā ir nepāra banknotes. Katrai banknotei vai monētai vajadzētu būt savam pārim. Nav svarīgi, kāds ir nomināls, galvenais, lai ir pāra skaitlis. Mūsu vecvectēvi ticēja šim ticējumiem un strigti pie tā turējās.