18.1 C
Rīga
pirmdien, augusts 2, 2021

Veidi kā mēs sāpinām viens otru pat bez vārdiem

 

Katru dienu mēs sazināmies ne tikai ar vārdiem. Mēs arī sazināmies ar skatieniem, kuri izstaro vibrācijas. Šie neverbālie ziņojumi var būt dažādi: aizkaitināts skatiens, skatiens “Liec mani mierā”, “Es esmu aizņemts”, “Tu esi mīļš”, “Man ir bail” un tā tālāk.

Klusēšana kā sods

Mirkļos, kad esi dusmīga tu ar savu skatienu vien izstaro negatīvas vibrācijas. Un jūsu partneris uzreiz nolasa šīs ķermeņa vibrācijas, un tas viņam ir kā sitiens pa vēderu. Burtiski! Viņš uzreiz jūtas emocionāli sagrauts.

Pietiek ar vienu naidīgu skatienu un viss pozitīvais noskaņojums ir beidzies. Tomēr ir vēl sliktāk, kad cilvēks izvēlas klusēt tā vietā, lai izrunātu radušos konfliktu. Izvēlas partneri sodīt ar savu klusēšanu. Diemžēl šādi izlīgumu nebūs iespējams panākt. Ir jārunā, kaut nedaudz, kaut caur dusmām, bet ir jārunā.

Tu tēlo upuri

Piemēram, jūs sakāt partnerim, ka vēlaties kaut ko, bet viņš nevēlas to darīt, un jūs sākat strīdēties, apvainoties un vaimanāt. Galu galā viņš padodas, un jūs saņemat to, ko vēlaties. Bet ar to jums vēl nepietiek – jūs vēlaties, lai viņš to dara ar smaidu. Un tā vietā, lai pateiktos viņam par piekāpšanos, jūs sākat: “Kas vainas? Kaut kas notika?” un padarīt sevi par viņa sliktās enerģijas upuri.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!