-24 C
Rīga
svētdien, janvāris 17, 2021

Ņem par labu! Vērtīgs dzīves padoms katrai zodiaka zīmei

 

Untitled by Natasha  Smirnova on 500px.com

Katram no mums ik pa laikam ir grūti pieņemt kādu lēmumu, spert nākamo soli… Dažreiz mums vienkārši ir nepieciešams padoms, kas palīdzēs mums atrast pareizo dzīves ceļu un motivēs mūs darīt vairāk. Taču nav tāda padoma, kas vienmēr derēs visiem, tāpēc zvaigznes katrai zodiaka zīmei sniedz savu padomu.

Auns: „Pieņem to, kas ir; atlaid to, kas bija; ceri uz to, kas būs”

Tev patīk citus komandēt. Iemācies atslābt un plūst pa straumei, tāpēc ka dzīvē visu nav iespējams nokontrolēt. Neķeries pie pagātnes, jo to vairs nevar mainīt.

Vērsis: „Nekas vērtīgs nenāk viegli”

Tava galvenā problēma ir slinkums. Tev patīk to attaisnot ar to, ka tev vienkārši nav iedvesmas vai motivācijas kaut ko darīt. Tu vari būt ļoti centīga, kad beidzot ķeries pie darbiem. Bet tev ir vajadzīgs „spēriens pa pakaļu”, lai kaut kas vispār notiktu.

Dvīņi: „Ja tas ir nepareizi – nedari to, ja tā nav patiesība – nesako to”

Tu esi sabiedriska persona, un tev patīk ar cilvēkiem apspriest jums kopīgu interešu tēmas. Taču dažreiz tava vēlme izpatikt, citu acīs tevi padara par liekuli.

Vēzis: „Nekad neļauj emocijām ņemt virsroku pār prātu”

Tu ne vienmēr spēj tikt galā ar savām emocijām, un nereti rīkojies impulsīvi. Un, lai gan ik pa laikam intuīcijā ir jāieklausās, neļauj savām bailēm un pārdzīvojumiem izsist tevi no sliedēm.

Lauva: „Pasaule negriežas ap tevi”

Tu esi egocentriska persona. Dažkārt tu tik ļoti koncentrējies uz sevi, ka vispār neņem vērā citu cilvēku jūtas. Jā, tu rūpējies par draugiem un radiem, bet dažreiz tu esi pārāk izklaidīga, un tāpēc nemani acīmredzamas lietas.

Jaunava: „Augstāk par galvu neuzlēksi”

Tu esi talantīga un, neatkarīgi no tā, atzīsti tu to vai, nē, tu esi arī perfekcioniste. Bet dzīvē nekas un neviens nav ideāls, tāpēc tava mūžīgā tiekšanās pēc ideāliem padara tevi par mūžīgi neapmierinātu kritiķi. Vienkārši iemācies priecāties par to, kas tev ir.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!