tragedy & comedy by Mister Mark on 500px.com

Daži cilvēki iet pa dzīvi it kā tā būtu viena liela varavīksne. Viņi uz visu raugās caur pozitīvisma prizmu, un reti krīt izmisumā. Citi cilvēki, tieši pretēji, līdzinās lielam negaisa mākonim. Viņi ir ar visu neapmierināti, viņiem ir grūti izdabāt, kā arī pat labākie dzīves mirkļi tiek skatīti ar piesardzību. Kāda esi tu?

Auns. Ja godīgi, tad viņiem nav laika, lai koncentrētos sliktajam. Viņi ir aizņemti ar citām lietām – jaunu plānu kalšanu, idejām un domām. Pat, ja kaut kas slikts iekļūst viņu dvēselē, tas ātri vien tiek izmests ārā, tāpēc ka Auni neieciklējas uz negatīvām lietām.

Vērsis. Viņi ir uz pesimismu tendēti cilvēki, tāpēc daudzi no viņiem cenšas izvairīties. Vērsis lieliski saprot, ka pastāvīgs negatīvisms kaitē, taču, izskatās, ka viņiem tas īsti netraucē. Kopumā, viņi ir apmierināti ar savu nostāju „mazāk cerību, mazāk vilšanās”.

Dvīņi. Viņi ir cilvēki, kas lēkā starp abām pusēm. Kad viņiem ir slikti, viņi skumst, var paraudāt vai izgāzt dusmas uz citiem. Kad viņiem ir labi, viņi ir gatavi dalīties savos priekos ar visu pasaule. Viņi viegli pielāgojas dažādām dzīves situācijām, tāpēc dzīvo komfortā.

Vēzis. Viņu dvēsele ir tumšā krāsā, un tā ir tumšāka par tumši zilo. Tā vietā, lai grimtu nelaimē, viņi grimst savās emocijās un domās. Ja līdzās patrāpās kādas dzirdīgas ausis, tad Vēzis izkrata savu sirdi pilnībā.

Lauva. Viņu dvēsele ir gandrīz pavisam melna. Lauvu tas satrauc, tāpēc tā cenšas darīt visu, lai dvēsele „izbalētu”. Bet, kā jau ir zināms, no savas dabas neaizbēgsi. Viņiem vajadzētu vairāk koncentrēties labajam, bet nebloķēt negatīvās emocijas. Citādi vienā jaukā dienā tās gāzīsies pār galvu, kā spainis ar aukstu ūdeni.

Jaunava. Viņu dvēsele ir vairāk noliekusies uz tumšo pusi. Tas tāpēc, ka viņas daudz strādā, velta savu laiku citiem, un tādējādi paliek bez laika, ko veltīt sev. Ir jāapstājas. Tā nedrīkst turpināt. Ir jāpieslēdz nedaudz egoisma.

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?