Viens no pašiem uzticamākajiem, godīgākajiem un labsirdīgākajiem dzīvniekiem horoskopā ir Suns. Tieši viņš būs “pie stūres” nākamajā, 2018.gadā. Suns pieder pie Zemes stihijas – tas nozīmē, ka var rēķināties ar intelektuālu attīstību un mierīgiem dzīves notikumiem.

2018.gada mīlestības horoskops paredz personisko attiecību un ģimenes tradīciju nostiprināšanos un smalkjūtību saskarsmē ar tuviem cilvēkiem. Suns palīdzēs samierināties ar tiem, ar kuriem bijāt sastrīdējušies iepriekšējā gadā.

No Suņa var gaidīt ne tikai miermīlību un labvēlību, bet arī centību mērķu sasniegšanā. Suns bezbailīgi un bez nožēlas cīnās par laimi personiskajā un ģimenes dzīvē, izrādot uzticību.

Sākot no jūlija, būs kolosāls enerģijas pieplūdums, kas palīdzēs neitralizēt konfliktus un pārpratumus attiecībās. Par prioritāti jāizvirza maigums, gādība un savstarpēja sapratne. Ja tu izrādīsi savas patiesās jūtas, tad decembrī Suns apbalvos tevi pēc nopelniem un neatstās vientulībā.

Suņa gads ideāli piemērots dzimtas turpināšanai un mazuļa piedzimšanai. Pat tad, ja tu esi nereģistrētā laulībā, tas tikai nostiprinās attiecības, paceļot tās jaunā līmenī. Bērns piedzims laimīgā ģimenē, ja vēlme viņu radīt būs abiem kopdzīves partneriem.

Suns ir šķiršanās pretinieks, tāpēc 2018.gadā nekādā gadījumā neizlem par tādu radikālu soli attiecībās. Pacietība, iejūtība un savstarpēja sapratne – lūk, kas ļaus mīlošām sirdīm nostiprināt attiecības. Bet – ja jūs abi esat noskaņoti uz šķiršanos, to var izdarīt aiznākamajā gadā, kad valdīs Cūka. Gudrais un uzticamais dzīvnieks

Suns kļūs par 2018.gada aizgādni, kas noteikti palīdzēs tev jebkādās sarežģītās situācijās. Esi apdomīgs un ievēro tās tradīcijas, kas veidojušās gadsimtiem. Iemācies samierināties un piekāpties pirmais, piedot un pieņemt mīļoto cilvēku, kāds viņš ir.

 

Autors: La.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?