20 C
Rīga
trešdien, jūnijs 29, 2022

2018.gada kopējais horoskops: Kas sagaida SKORPIONU?

 

2018.gadā Skorpions būs uzmanības centrā. Pēc atpūtas un pāris pasīviem gadiem sāksies aktīvās darbības periods. Gaidi ziņas no tālienes, svarīgas tikšanās. Nāks atziņas, lieli panākumi. Gada laikā augs popularitāte un autoritāte.

Tavu paziņu pulku kuplinās veiksmīgi un ietekmīgi cilvēki. Veci paziņas atgādinās par taviem nopelniem, atbalstīs visus iesākumus, palīdzēs darbos un plānu īstenošanā. Tu varēsi turpināt iesākto, nāks atzinība, piepildīsies kāda vēlēšanās. Tavi panākumi var raisīt skaudību, tāpēc esi gatava tam, ka apkārtējo sejas ne vienmēr rotās smaids un viņi ne vienmēr priecāsies par taviem panākumiem. Taču tev ir jādodas uz priekšu un nevajag atskatīties uz svešinieku viedokli.  Enerģijas līmenis augs, panākumi būs braucienos, mākslā un sportā.

Gada sākumā ir iespējami īpaši veiksmīgi izbraukumi

Gada kopējās perspektīvas gulstas karjerā, ilglaicīgu mērķu uzstādīšanā un dzīves stratēģijas izstrādē. Neatkarīgi no tā, gribi tu to vai, nē, bet rūpju ģimenē būs vairāk. Taču tev arī spēka pietiks visam gadam.

Mīlas fronte 2018.gadā būs krāsaina. Atmiņā paliekošas tikšanās, galvu reibinoši romāni liks tev aizmirst par piesardzību. Kāda dēļ tu pat vari tik ļoti „zaudēt prātu”, ka jau vasarā dzirdēsim kāzu maršu!

Vasaras mēnešos uzmanies, atpūšoties pie ūdens, dodoties tālākos braucienos ar automašīnu, un no apšaubāmām avantūrām. Nedrīkst aizmirst par veselību.

Līdz gada beigām atnāks arī iepriekš veikto darbību darba augļi, un arī pēc tam tu turpināsi uzlabot savu materiālo stāvokli.

 

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here