No draudzenēm līdz jogas meistarēm un slavenību trenerēm – piedāvājam Instagram populāras sievietes, kuras ir lieliskā formā un iedvesmo savus mērķus sasniegt arī citas sievietes.

Amanda Bisk (@amandabisk)

Jogas skolotāja no Austrālijas, kas fokusējas uz staipīšanos, veselību un ķermeņa aprišu stiprināšanu, un viņai ir ķermenis, kas pierāda – viņas metodes strādā.

Karena and Katrina (@toneitup)

Detox diētas, bezmaksas vingrojumu video Youtube kanālā – šīs divas draudzenes radīja veselu impēriju! Pateicoties viņām radās „The Tone It Up community”, kurā sievietes motivē viena otru sasniegt savus mērķus, dalās ar vingrinājumiem, receptēm un vēl daudz ko citu.

Hannah Bronfman (@hannahbronfman)

Ikdienā šī sieviete ir dīdžejs, taču viņas kaislība ir arī fitness un veselība. Savā profilā viņa atklāj vingrinājumus un veselīgas receptes!

Caitlin Turner (@gypsetgoddess)

Šī sieviete ir lieliskā fiziskajā formā, praktizē jogu un vēl apceļo pasauli! Viņas Instagram blogā var smelties iedvesmu jogas pozām un apbrīnot pasaules skaistumu!

Kayla Itsines (@kayla_itsines)

Šī fitnesa trenere iedvesmo ar savu presīti! Un arī vingrinājumiem, protams. Viņa regulāri dalās ar fotogrāfijām, kurās ir attēloti viņas programmas un ieteikumu pildītāji. Tā ir kā motivācija citiem pietuvoties savai sapņu figūrai.

Kaisa Keranen (@kaisafit)

Grab a pot and get to work ? #JustMove . ?: @r3hab :: You Don't Know About Me

A post shared by Kaisa Keranen (@kaisafit) on

Šī sieviete demonstrē, kā vienlīdz labi veikt vingrinājumus sporta zālē un mājās. Viņas blogs ir lieliska vieta, kur iedvesmoties un spert pirmos soļus!

Emily Skye (@emilyskyefit)

*Pre-baby body* . When I get the clear from my Doc to start exercising again (using my new FIT Programs of course ?) I’m definitely going to be using myself as my inspo. I know my body will never be the same as before but what’s better than using myself as motivation! If I can get some of the fitness and strength back that I had before then I’ll be very happy. It’s going to take time though and I’ll make sure I don’t push myself too much. ? If you want to feel great you’ll love my FIT Programs, they’ll get you fit, healthy and feeling more confident without eating tasteless food and boring workouts.? – I have a 1 week free trial in the link in my profile! ?? . I felt incredible back in this pic – I was so strong and had so much energy.. I know I’ve said goodbye to a lot of that being a mum now and I’m a lot stronger in other ways haha ? but I do believe being active and healthy will help me to be the best mum to Mia that I can possibly be and I’m looking forward to starting my new fitness journey to feeling great again. – That’s what my goal for 2018 is! ? . At the moment I spend my days in my maternity undies (like the pic I posted last week haha) & I’m attached to my baby ? She literally wants a feed every hour or less at night which means no sleep for mama! ?? I totally respect ALL mums by the way – you’re all superhero’s because being a mum is TOUGH WORK! ?? . .

A post shared by E M I L Y S K Y E (@emilyskyefit) on

Viņas Instagram bloga laika josla ir pilna ar pamācošiem treniņu video un bildēm, kas liks saņemties sākt kaut ko darīt. Pie tam, ja tu meklē vingrinājumus, ko pildīt grūtniecības laikā, tad arī to var atrast viņas profilā.

Jen Selter (@jenselter)

Sup fam? #seltering

A post shared by Jen Selter (@jenselter) on

Instagram pasaulē šai fitnesa modelei ir viens no labākajiem dibeniem, tāpēc, lai arī tu iegūtu kaut ko līdzīgu, pildi viņas ieteiktos vingrinājumus.

Faya Nilsson (@fitnessontoast)

Kombinējot modi un veselību, šī zviedru fitnesa blogere iedvesmo daudzas sievietes. Viņa ik dienas dalās ar veselīgām receptēm un vingrinājumiem.

Massy Arias (@massy.arias)

Šai personīgajai trenerei Instagram ir vairāk, nekā 2,4 miljoni sekotāju. Viņa ir gan Instagram slavenība, gan veselīgu dzīvesveidu popularizējoša trenere.

 

Autors: Dieviete.lv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?