Neveiksmīgi nogriezi matus un sapņo, lai tie ātrāk ataug? Ievies savā ēdienkartē pāris korekcijas un paātrini matu augšanas procesus! Portāls „Health” ir apkopojis veselu sarakstu ar produktiem, kas var palīdzēt:

Lasis – Omega-3 taukskābes, D vitamīns un olbaltumvielas – tie ir celtniecības materiāli matu saknes sīpolam, tāpēc lasis ir vērtīgs produkts, ja vēlies, lai matiem ir spēks augt.

Dzeltenā paprika – Ne velti mēs minam arī krāsu, jo tieši dzeltenajā paprikā ir visvairāk C vitamīna. Matu augšanai tas ir ļoti svarīgi.

Austeres – Nedaudz greznības par ļaunu nenāks! Austerēs ir daudz cinka, tāpēc tikai 3 austeres dāvās organismam 500% normas, un šajā gadījumā pārdozēšana nav bīstama, jo cinka atlikums tiks novirzīts matu augšanas veicināšanai.

Olas – Biotīns – vēl viena svarīga sastāvdaļa ātrākai matu augšanai. Biotīns ir atrodams olas dzeltenumā, bet baltums, tieši pretēji, aiztur tā uzsūkšanos organismā. Tā kā, kādu laiku iztiec ar dzeltenumu.

Saulespuķu sēklas – Tajās ir liels daudzums E vitamīna, kurš atbild par matu mirdzumu, spēku un veselību.

Saldais kartupelis – Tajā ir liels beta-karotīna daudzums, kurš ir nepieciešams matiem, lai veidotu veselīgu struktūru. Ja ne visai patīk šis dārzenis, aizvieto to ar burkāniem un olīveļļu.

Avokado – Avokado stimulē kolagēna un elastāna „ražošanu”, uzlabo galvas ādas stāvokli un matu kvalitāti.

Mandeles – tāpat kā olas dzeltenumā, arī mandeļu riekstos ir biotīns. Sauja mandeļu riekstu dienā noteikti nāks par labu taviem matiem.

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?