9 C
Rīga
ceturtdien, maijs 6, 2021

Horoskops: 5 zodiaka zīmes, kurām ir bail no saistībām

 

Saistības – tas ir kaut kas, kas biedē daudzus cilvēkus, bet dažu zodiaka zīmju pārstāvjus īpaši spēcīgi. Būsim godīgi: ne visi cilvēki ir gatavi nopietnām attiecībām. Tas var būt saistīts ar sliktu pieredzi pagātnē vai arī vienkāršu vēlmi pēc brīvības.

Strēlnieks

Strēlnieks ir dzimis, lai lidotu (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē). Viņiem nav vēlmes darīt to, ko dara lielākā daļa cilvēku, un viņi vēlas dzīvot bez saistībām un pienākumiem. To visu viņi redz kā sava veida cietumu. Strēlnieks nav piemērots spēcīgām un stabilām attiecībām. Viņš ir ziņkārīgs, tāpēc arī viņa jūtas nav mūžīgas. Viņš visu laiku meklē jaunu pieredzi, jaunus iespaidus, tāpēc viņam ir grūti palikt ar vienu cilvēku ilgu laiku. Viņam kļūst garlaicīgi un nomācoši. Viņam vajag brīvību!

Ūdensvīrs

Tāpat kā Strēlnieks, arī Ūdensvīrs mīl savu brīvību. Lai gan romantika īpaši viņu nenoslogo, viņš tāpat ar laiku centīsies aizbēgt. Šīs zīmes pārstāvji vēlas, lai viņus nekas nesaistītu. Pirms vispār piekrist nopietnām attiecībām, viņam būs jāievāc liels daudzums informācijas par cilvēku, ar kuru viņš plāno saistīt savu dzīvi. Ūdensvīrs ir noslēpumains cilvēks, kuru nav iespējams tā pa īstam iepazīt. Jebkuras attiecības ar šīs zīmes pārstāvi parasti beidzas ar lielu daudzumu jautājumu un nepārliecinātību tieši viņa noslēpumainā rakstura dēļ.

Skorpions

Skorpionam nav problēmu kādam pieķerties. Viņa problēma ir tajā, ka viņam pašam ir daudz savu iekšējo problēmu. Viņš nevēlas saistīt attiecības ar cilvēku, par kuru jāuzņemas atbildība. Skorpionam ir grūti atvērties citiem cilvēkiem un viņš necieš ievainojamības sajūtu. Tāpēc viņš dod priekšroku tam, lai klusi pastāvētu maliņā un lai viņu nekur neiesaistītu.

Auns

Aunam vienkārši ir bail no saistībām. Viņš neprot plānot nākotni un būt uzticīgs saviem mīļajiem, jo viņam piemīt liela vajadzība kontrolēt, kā arī viņš ir nepacietīgs un impulsīvs. Ir grūti būt ar kādu kopā ilgāku laiku, kad Auna prasības un cerības ir pārāk skarbas un lielas. Viņš regulāri pats liek sev vilties, tāpēc labāk izvēlas nenopietnas attiecības, par kurām ātri var aizmirst.

Svari

Svari ir romantiski cilvēki. Viņš zina ceļu uz tavu sirdi un ir diezgan apburošs.  Dažkārt Svari var sūtīt jauktus signālus: vienu brīdi viņš flirtē, otrā brīdī jau noslēdzas sevī. Viņš arī necieš konfliktus, tāpēc izvairīsies no nopietnām sarunām un iespējamiem strīdiem. Svariem patīk atstāt pozitīvu pirmo iespaidu, bet, tiklīdz viņš redz, ka attiecības sāk pārtapt par nopietnām, laižas lapās.

 

Autors: Dieviete.lv

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!