17 C
Rīga
otrdien, augusts 4, 2020

Modes tendences, kuras 2018.gada pavasarī un vasarā vairs nebūs aktuālas

 

Mēs esam apkopojuši modes tendences, kuras bija aktuālas pagājušā gada rudenī vai vasarā, bet 2018.gada pavasarī un vasarā tām vairs nav vietas.

Neizteiksmīgas pelēkās rūtis

Rudenī to varēja redzēt tik daudz un bieži, ka pavasarī un vasarā uz to skatīties vairs negribas. Rūtis iekļaut savā garderobē drīkst un pat vajag, tikai citās krāsās. Svarīgi ir, lai raksts ir liels un efektīgs. Nost ar garlaicīgumu!

Izgriezumi plecu daļā

Tas attiecas uz krekliem, kleitām, blūzēm, t-krekliem un visu pārējo, kur varētu izveidot izgriezumu plecu daļā. Tas vairs nav aktuāli.

https://www.instagram.com/p/BTbd5-bAkDq/?tagged=widesleeves

Platas piedurknes

Šeit mēs runājam tieši par tiem džemperiem un blūzēm, kurām paplašinājums sākās zem elkoņa. Blūzes, kurām pieturknes ir pufīgas, var droši turpināt valkāt.

Pagarinātās vestes

Pat pūkainās vestītes šķiet aktuālākas. Labāk noliec pagarināto vesti vēlākam laikam, kad tā atkal būs modē.

Neoprēns

Biezais, labi formu saglabājošais materiāls, diemžēl, modes virsotnes ir pametis.

Varavīksnes metālika

Metālika no modes pasaules nekur nav pazudusi, bet varavīksnes metālikai gan vajadzētu teikt “atā”. Vai nu atliec to vēlākam laikam, vai nu izmanto tematiskajās ballītēs.

Plāns džinss

Krekli, kleitas, džegingi no plāna džinsa auduma “savairojās” veikalos aptuveni pirms pieciem gadiem. Tagad modē ir biezs un stingrs džinsa audums. Par viskozi un poliesteru, kas nokrāsota džinsu krāsā, vispār aizmirsti.

 

Materiāli rakstam no portāla “Whowhatwear.com”

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!