Par cilvēku iespējams pateikt diezgan daudz, ja zina viņa zodiaka zīmi, jo astroloģija samērā labi palīdz izprast iedzimtās rakstura iezīmes. Ja vēlies zināt, ko zvaigznes iesaka darīt brīvajā laikā, lasi tālāk.

Lauva

Lauvas zīmē dzimušajiem var būt ļoti dažādas intereses. Parasti viņi ir pašpaļāvīgi, gudri un meklē pašas labākās lietas. Viņu vaļasprieku saraksta pirmajās vietās varētu būt dejošana, gleznošana, lasīšana, piedzīvojumu sacensības, interjera veidošana, mūzikas klausīšanās. Lauvām arī patīk sabiedriskā dzīve un iespējas veidot jaunas iepazīšanās.

Jaunava

Jaunava ir Zemes zīme, un tajā dzimušie lielu uzmanību pievērš detaļām, parasti viņi ir ļoti inteliģenti. Jaunavas vairāk nosliecas dot priekšroku intelektuālām, nekā fiziskām nodarbēm. Jaunavām patīk hobiji, kas saistīti ar zemes kopšanu un lietišķo mākslu, piemēram, dārzkopība un dažādu mājlietu izgatavošana. Starp viņu vaļaspriekiem noteikti atradīsies vieta arī lasīšanai, valodu apguvei, dažādu jaunumu meklēšanai internetā.

Svari

Svari ir zodiaka zīme ar ļoti daudzpusīgām interesēm. Viņi novērtē mākslu un radošumu. Tai pašā laikā viņi ir ļoti sabiedriski un aizraujas ar ceļojumiem. Svaru vaļasprieku sarakstā, visticamāk, atradīsi gleznošanu, lasīšanu, mūziku, operu un mūzikas šovus, eksotiskas virtuves baudīšanu un paziņu loka paplašināšanu.

Skorpions

Skorpioni, kā likums, meklē vaļaspriekus, kas ļauj veicināt sava biznesa attīstību. Parasti viņi ir diezgan kautrīgi un izvairās no hobijiem, kuros iesaistās lielas ļaužu grupas. Skorpionus interesē hobiji, kas saistīti ar okultajām zinībām, jogu, meditāciju, reliģiju, filozofiju un astroloģiju. Viņi arī mīl mūziku, dārglietu kolekcionēšanu, retas smaržas un smalkus apģērbus.

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?