līgošana dabā

Kaut arī sinoptiķi šogad Jāņus sola lietainus un vēsus, tikai retajam tas ir šķērslis svētku atzīmēšanai.Lai parūpētos gan par sausām un siltām kājām, gan lietderīgu viedierīču izmantošanu vasaras saulgriežu sagaidīšanā, Samsung Electronics apkopojis piecas lietas mūsdienu izdzīvošanas komplektā.

Lai kājas vienmēr sausas

Kā populārā latviešu kinolentē teikts – galvenais, lai kājas būtu siltas, tāpat arī šogad Jāņu zāļu lasīšanai,pastaigai rīta rasā vai jāņtārpiņu meklēšanai noderēs gumijas zābaki vai citi ūdens necaurlaidīgi apavi. Savukārt biezs džemperis, vilnas zeķes, cepure, cimdi un ziemas jaka – komplekts, kas svētku nakti pēc labākajām tradīcijām ļaus pavadīt pie dabas, turklāt saullēktu varēsi sagaidīt siltumā.

Ķer spilgtākos līgošanas momentus

Draugi pie ugunskura, krāšņākie vainagi, kaismīgākie aplīgotāji –šos brīžus jāiemūžina fotogrāfijās. Lai notvertu mirkli, kad Jānis vai Līga lec pāri ugunskuram, fotogrāfam ir jābūt īpaši izveicīgam.

Dziesmas spēks

Tie, kuri Līgo svētkus vēlas pavadīt nelielā draugu lokā pie ugunskura pļavas vidū, svētku muzikālo noskaņu var radīt ar bezvadu skaļruņiem.

Rezerves varianti

Savukārt Līgo dziesmu vārdu atgādināšanai lieti noder dažādas aplikācijas, piemēram, „Izpurini pantiņu. Jāņi!” un „LMT Līgo! Līgo!”. Lai telefona izlādēšanās pēc svētku fotosesijas uzņemšanas vai dziesmu klausīšanās neizbojātu līksmošanu, neaizmirsti ņemt līdzi rezerves bateriju komplektu. Ar portatīvajām baterijām var lādēt arī planšetdatorus.

Drošība pirmajā vietā

Lai svētki aizritētu priecīgi un bez liekiem starpgadījumiem, neaizmirsti savā viedierīcē lejupielādēt ekrāna bezmaksas apdrošināšanas aplikāciju Screen Care.

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?