Closeup of a beautiful smiling young woman

Izlasot pazīmes, visticamāk, Tu vēlēsies ierindot sevi starp ar dzīvi apmierinātajiem, lai kā arī Tu justos. Patiesībā jau tur nokļūt ir pavisam viegli, jautājums tik – vai Tu to izvēlies.

 Ar dzīvi apmierināto cilvēku sarakstā ir pelnījis atrasties jebkurš, bet tur nokļūt ir tikai un vienīgi Tevis pašas ziņā. Man ir padoms, kā to paveikt, gadījumā, ja šobrīd atrodies otrā sarakstā – fake it until you become it. Jā, apmierinātības sajūta ir atkarīga arī no dažādiem ārējiem faktoriem, kurus ietekmēt nav tik viegli, tomēr, tomēr to, kā Tu uztver dzīvi, ir atkarīgs no Tavas iekšējās pasaules. Pilnveido to un iekop skaistu dārziņu savā prātā.

Ar dzīvi apmierināti cilvēki:

– Spēj viegli piedot citiem. – Izsaka komplimentus apkārtējiem. – Vienmēr ir gatavi iemācīties ko jaunu. – Spēj pieņemt viedokļus, kas nesaskan ar viņu uzskatiem. – Izvirza sev arvien jaunus mērķus. – Palīdz citiem sasniegt viņu mērķus. – Nepārdzīvo par neveiksmēm un mēģina vēlreiz. – Viegli pielāgojas pārmaiņām. – Labprāt dalās ar savu pieredzi, idejām un zināšanām. – Neapvainojas par niekiem. – Ir gatavi palīdzēt tiem, kuri nokļuvuši nelaimē. – Aktīvi interesējas par apkārtējo pasauli. – Problēmas risina konstruktīvi. – Prot iziet no sarežģītām situācijām ar humora izjūtas palīdzību.

Ar dzīvi neapmierināti cilvēki:

– Jūtīgi uztver apkārtējo domas par sevi. – Grūti pieņemt citu viedokļus, kas nesaskan ar viņu pārliecību. – Viegli iesaistās dažādos strīdos. – Bieži vien citus vaino savās neveiksmēs. – Patīk kritizēt citus un jo īpaši tos, kuri gūst panākumus. – Domā, ka zina visu un prot visu. – Apspriež citu cilvēku notikumus, ārējo izskatu un rīcību. – Nepatīkamās situācijās reaģē ar dusmām. – Nav pārliecināti par sevi un to, ko vēlas sasniegt. – Klusībā cer, ka citi piedzīvos neveiksmes. – Ar grūtībām pieņem pārmaiņas un jaunas lietas. – Bieži jūtas kā upuri un reaģē saasināti. – Netic, ka viņu dzīvē var ienākt pozitīvi notikumi. – Apkārtējo pasauli uztver ar aizdomām un bailēm.

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?