25.3 C
Rīga
sestdien, augusts 13, 2022

Uzzini kādi naudasmaki pievilina naudu!

 

Money-in-wallet1397

  Naudasmaks netiek izmantots tikai kā aksesuārs banknošu un monētu uzglabāšanai, bet arī kā līdzeklis naudas pievilināšanai. Lai maks vairotu naudu, tam pirmām kārtām ir jābūt mīlētam un pašam pievilcīgākajam savam saimniekam. Te būs dažas rekomendācijas, lai jūs varētu izveidot maku par naudas pievilinātāju un pavairotāju.

Kādam ir jābūt naudasmakam, lai tas pievilinātu naudu

 • Cieniet savu naudasmaku. Tā tiešais pienākums ir uzglabāt naudu. Nekādā gadījumā nepiedrazojiet to ar veciem čekiem, nederīgām biļetēm, vai reklāmas bukletiem. Attīriet savu maku no visa liekā, tajā drīkst atrasties tikai nauda, naudas kartes un amuleti, par kuriem lasiet turpinājumā.
 • Nepieļaujama lieta glabāšanai makā ir fotogrāfijas – nekādas ģimenes bildes vai bērnu fotogrāfijas. Tas nav nekāds foto albums. Nelabvēlīgu apstākļu ietekmē var tikt palaista programma, kas var veicināt nelabvēlīgu ietekmi uz jūsu un cilvēku fotogrāfijās finansiālo stāvokli.
 • Akurāts maks ar jums tīkamu dizainu – tas ir tieši tas, kas ir vajadzīgs pareizai naudas enerģijai. Naudasmaka krāsa – zelta, brūna, dzeltena – bagātības krāsa. Arī sarkana krāsa pievilina naudu, toties zilie un zaļie toņi atgrūž naudu un liek tai ļoti ātri ”aiztecēt” no maka.

Lieciet naudu makā pareizi

 • Pirms liekat banknoti makā, nogludiniet to. Banknotes kārtojiet no lielākā nomināla uz mazāko, ar seju uz augšu – ievērojot noteikumu – no lielākās uz mazāko. 
 • Parūpējieties par to, lai maks nekad nebūtu pilnībā tukšs. Makā vienmēr ir jāpaliek naudai, kā minimums biļetei sabiedriskajā transportā, vai kukulim maizes.
 • Vēlams iedomāties sev amuletu – tā varētu būt monēta, kuru jūs viegli ieguvāt, vai arī no jūsu pirmā, veiksmīgā darījuma. Šo monētu – amuletu nekad netērējiet, lai tā vienmēr atrodas jūsu makā.
 • Pēc iespējas ātrāk tērējiet naudu, kuru, pēc jūsu domām, esat ieguvuši ne visai godīgā ceļā. Tāpat ātrāk ir jāiztērē dāvināta vai atrasta nauda. Un vispār – tādu naudu labāk nelieciet savā makā pie citas naudas.

Kam ir jābūt naudasmakā – naudas piesaistīšanai

 • Milzīgu enerģiju sevī satur mārrutka sakne. Paša izrakta, izkaltēta un makā ielikta saknes gabaliņa enerģija piesaistīs naudu un daudzas materiālās vērtības. Un jūs varēsiet aizmirst par frāzi – man nekā nav!
 • Rūnas un simboliski zīmējumi – heksogrammas atnesīs naudas vilni makam un tā īpašniekam
 • Divi, trīs pačūlijas eļļas pilieni – un nauda jūs vairs nekad nepametīs, bet jauna nauda tieksies ieņemt tik aromātisku vietu. Šis, naudas aromāts, pievelk ne tik naudu, cik vieglu iespēju to nopelnīt. Veicot lielus pirkumus uzpiliniet eļļu uz banknotēm un šī nauda ļoti ātri pie jums atgriezīsies.
avots: fengshuy.info
 

3 KOMENTĀRI

 1. Ar ko gan man savu naudasmaku PACIENĀT??? Lūdzu, labojiet taču drukas kļūdas! To šajā portālā ir neciešami daudz!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here